PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484627}
7,1 18 726
ocen
7,1 10 1 18726
Berlin Calling
powrót do forum filmu Berlin Calling

Bo ja do nich nie należę i nie wiem czy tracić czas na to dzieło, ale co jakiś czas trafiam na nie :-)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Jeśli nie śpisz po nocach to dzisiaj przed drugą w nocy na tvp2 możesz obejrzeć, pewnie też z tego powodu zapytałeś :P
Przede wszystkim to Kalkbrenner gra z pogranicza minimalu\deep house\tech-house.Ja przynajmniej z tej strony go znam, fajne chilloutowe kawałki.

Dla mnie jego największym utworem jest "Aaron".

Ja film na pewno obejrze, chociaż słucham muzyki z pogranicza trance\house\progressive to i do minimalu lubię czasami wracać, a Paul jest mistrzem gatunku :-)

rooney882

Nie, mam go dostępny cały czas na vod onet w sharp necie, oglądam tam filmy po kolei i nadchodzi czas na Berlin Calling. Miałeś obejrzeć więc jeżeli to zrobiłeś to napisz jakie masz odczucia:-)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Ja ten film już widziałem dużo wcześniej, teraz po prostu obejrzałem go kolejny raz :-)
Film dosyc specyficzny, jednych zachwyca, drugich wręcz przeciwnie.
Mnie się podobał, tym bardziej że lubię europejskie kino, jest takie bardziej realne\życiowe.
Myślę, że powinieneś spróbowac obejrzeć ten film :)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Film polecam nie tylko fanom techno ;)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Zawsze bawią mnie do łez takie pytania ludzi co potrafią siedzieć na forach i wertować tony komentarzy przez dwie godziny absolutnie bez sensu zamiast samemu zwyczajnie puścić sobie film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones