PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530787}

Bestia z Wolfsberga

The Boy Who Cried Werewolf
6,1 2 955
ocen
6,1 10 1 2955
Bestia z Wolfsberga
powrót do forum filmu Bestia z Wolfsberga

film od którego można zacząć oglądać horrory

ocenił(a) film na 4
dawidking2

Ale to nie jest horror, wcale nie jest straszny, może masz racje, że trzeba zacząć od takich, ale naprawdę nie widziałeś w życiu tylko ten horror??

Ellen Page

Nie.Widziałem więcej.

ocenił(a) film na 4
dawidking2

Jeśli zobaczysz dużo filmów akcji horrory nie będą budzić w tobie strachu. Ja tak przynajmniej mam.

Ellen Page

Kiedyś budziły.

ocenił(a) film na 4
dawidking2

Tak, kiedyś jak oglądałam film akcji albo horror miałam po nim wypieki na twarzy, a teraz nic.

Ellen Page

Zombie wyglądają głupio , a wilkołaki są słodkie.

dawidking2

Mnie to najbardziej wystraszył świt żywych trupów do dziś pamiętam ten dreszczyk emocji zombie były naprawdę straszne... Dziś zabieram się za ten filmik lubię takie familijne horrorki:)

waldinho06

Ta ja też nie lubię zombie.

ocenił(a) film na 4
waldinho06

Ja przed horrorami naogladałam się dużo filmów akcji i teraz horrory robią na mnie niewielkie wrażenie, no chyba, że są w 3d lub są naprawdę mocne.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

ja od jakiegos czasu ogladam przewaznie horrory z przyjaciolmi ,ale mnie rzeczy typu trupy,zombi,wilkolaki nie straszna..uwielbiam koszmar z ulicy wiazow,udreczeni i raczej tegp typu a co do filmu czasami daje dreszczyk spoczko jak dla nastolatkow 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones