PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36992}

Bestia

The Beast of War
7,4 3 321
ocen
7,4 10 1 3321
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

Wiem ile pali T-55, ten filmowy chyba na baterie słoneczne jest zasilany.
Film dobry nie cierpie Afganów

ocenił(a) film na 7
sails

Hahahaha słuszna uwaga, też mnie to zaciekawiło , jadą i jadą końca nie widać a paliwa im zaczęło dopiero pod koniec brakować.Uwielbiam jak amerykanie zabierają się za robienie filmów o ruskich , wychodzi dość zabawnie teraz\ czekam na rosyjski film o amerykanach z afganistanu szczających na ścierwo zabitych wrogów.A tak zupełnie na poważnie Morderczy Afganistan o niebo lepszy po tym spodziewałem się wiele ale mnie raczej rozczarował,.

ocenił(a) film na 7
Shade83

ten film jest już dość wiekowy
ale daje radę , a czepianie się takich drobnych szczegółów jest trochę dziecinne ,Jak nie odpowiadają ci Amerykańskie filmy to po co je oglądasz

ocenił(a) film na 9
Shade83

To jest T -55. Zasięg po drodze wynosi 500 km a w terenie 290 km, więc nie kminię czemu niby nierealistycznie wyszło?

ocenił(a) film na 9
sails

Jesteś w błędzie drogi kolego.Pierwsza i żelazna zasada armii radzieckiej to sprzęt musi być przed akcją po niej zatankowany pod korek.
Zasięg T-55 na drodze to 500km z terenie 250 km więc nie ma czego się czepiać.
Film spoko , ładne krajobrazy to chyba Syria i Izrael no i muzyczka.

ocenił(a) film na 8
Sepp06

film kręcony w kolumbi :)

ocenił(a) film na 9
mich8989

sorry ale film był kręcony w Izraelu

ocenił(a) film na 8
Sepp06

z dodatkowym zbiornikiem osiag 650km

ocenił(a) film na 6
sails

To nie jest T-55 tylko T-62.
pzdr

przecier777

A nie T 72? Bo wydawało mi się że 62ki wycofano właśnie na początku lat 70ych z wyposazenia Armii Radzieckiej, a do Afganistanu Rosjanie przecież weszli w 1979?

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

62 nadal służą w armii rosyjskiej a 72 zdaje się że nigdy do afganu nie wysłano

użytkownik usunięty
sails

a ja rusków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones