PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644471}

Bestie z południowych krain

Beasts of the Southern Wild
6,8 22 474
oceny
6,8 10 1 22474
6,9 27
ocen krytyków
Bestie z południowych krain
powrót do forum filmu Bestie z południowych krain

kurde co jest z wami

ocenił(a) film na 10

TAAAAAAAAAKIE KIIIIIIIIIINO i taka ocena. Przecież ten film mógłby się znależć w pierwszej setce.

maciekb80

Ta chyba film z rodzaju, dobry po setce.

ocenił(a) film na 1
adamwis25

hahahahahahahahahaha :) cudny komentarz, pozdrawiam serdecznie :)

hapibo

setka to mało;)
uwielbiam dramaty,skomplikowane filmy,nietypowe etc. ale ten mnie po prostu znudził

ocenił(a) film na 1
wodniq

:)))))z chęcią zaczęłam oglądać ten film, pomyślałam, że skoro został nominowany to musi coś w tym być...
Oglądam... oglądam... ziewam... oglądam...
Skończył się a ja nadal głupawo gapiłam sie w ekran, przybita, zła, zrezygnowana... O co chodzi?! Pomyślałam sobie, ze może jest tak dobry, że może nie rozumiem przekazu?!
Koniecznie musze coś o nim poczytać, bo to mnie ciekawi, za co on jest tak rewelacyjny.
i jak poczytałam tu komentarz, że może byc w pierwszej setce to musiałam pociągnąć wątek...
Serdecznie pozdrawiam i czekam, może znajdzie się ktoś, kto mi wytłumaczy tą rewelację - naprawdę jestem otwarta na dyskusje :)

hapibo

Chala i nuda. Fatalna mieszanka.

ocenił(a) film na 10
adamwis25

bądz sobie pochmurny ale nie rób deszczu , alkoholiku .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Bo wymaga myślenia. Myślenie jest be.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Jak sam słyszysz, wymaga myślenia, a ono jest be.
Tak czy inaczej, kawał dobrego kina :)

pozdro

ocenił(a) film na 3
djrav77

Bynajmniej. Jest to film wystarczająco płaski i pretensjonalny, by nie wymagał myślenia, a jednocześnie mógł uchodzić za tzw. Wielkie Kino.

Złośliwie mogłabym dodać, że jeśli od kogoś to dzieło wymaga myślenia, to najwyraźniej z myśleniem ma kłopoty. Proszę wybaczyć przytyk, ale argument "jeśli nie rozumiesz tego filmu, to musisz być idiotą" drażni mnie już niepomiernie, a do dyskusji nic nie wnosi.

maciekb80

film dziwny, nieporywający, ale mnie ciekawiło, co tu w ogóle ma się zdarzyć, bo nie wiedziałem o czym ten film jest, dałem 7/10, dobra rola Quvenzhané Wallis to na pewno atut, okropna sceneria zniechęca do oglądania

ocenił(a) film na 10
MarcoK

bo wiele w tym filmie jest metafory , alegorii nie ma tu kawy na ławę .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Tak jest!! Za pierwszym razem dałam 6, teraz mi głupio bo obejrzałam ponownie i - wpadłam na amen. Poezja!

ocenił(a) film na 10
sylwiknn

wybaczam ;)

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Nie cierpie takich filmów, ale ten mnie zachwycił. Coś w sobie ma!

ocenił(a) film na 3
maciekb80

"TAAAAAAAAAKIE KIIIIIIIIIINO i taka ocena. Przecież ten film mógłby się znależć w pierwszej setce."

rzeczywiście? To powiedz krótko dlaczego. Bez ogólników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones