PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753530}

Uważaj, kochanie

Better Watch Out
6,2 5 596
ocen
6,2 10 1 5596
6,0 4
oceny krytyków
Uważaj, kochanie
powrót do forum filmu Uważaj, kochanie

Spojlery btw
Zapowiadalo sie klasycznie i interesujaco, bylem zadowolony z pierwszych minut filmu, dopoki ten 12 letni dzieciak z typowego nastolatka stal sie psychopatycznym morderca, dla ktorego widok rozplywajacego sie mozgu to smieszna sprawa, rozumiem gdyby w domu byl gwalcony przez rodzicow czy cos, ale no kurde xd nie lubie glupich filmow z idiotycznym scenariuszem, ogladajac takie filmy nie jestem w stanie przebrnac przez nie bez zarzenowania,smiechu itp

ocenił(a) film na 7
GamoraRuss

Zdefiniuj typowego nastolatka. Naprawdę, nie ma czegoś takiego, a mrok w sobie może mieć każdy z nich. Dodaj do tgo właśnie kasę rodziców, bezstresowe wychowanie, konsumpcjonizm, egoizm, przekaz medialny i proszę, już mamy gotowego psychopatę

ocenił(a) film na 2
laxman

Ty i twój przedmówca macie dużo racji ale teraz zobacz to. Piszesz: "przekaz medialny". Czy ten film choćby w małym stopniu wydaje Ci się nieodpowiedni nawet dla młodzieży i nastolatków. Muszę przyznać iż od dawna nie widziałem tak bezdusznych a co najważniejsze dosadnych scen mordu w kinie. Dla mnie to jest niemal poziom dźgania mężczyzny w plecy z Zodiak (2007) lub brutalności Bradleya Thomasa z Blok 99 (2017).

Warto dodać iż film nie został specjalnie "ocenzurowany" dla szczyli. Cytując za MPAA: "Rated R for disturbing violent content, language throughout, crude sexual references, drug and alcohol use - all involving teens." Pomimo takiej opinii film jest "dostępny" od 14 lat we Włoszech czy 15 w UK. Można powiedzieć że takim kinem sami hodujemy sobie rozchwianych psychopatów jak Luke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones