PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556782}

Bez śladów

Sans laisser de traces
6,3 1 343
oceny
6,3 10 1 1343
Bez śladów
powrót do forum filmu Bez śladów

Ubolewam nad tak niską oceną,świetne kino francuskie bez zbędnych fajerwerków,scen.Świetny,pomysłowy scenariusz. POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO !!!!!! Film godny uwagi pod każdym względem.

ocenił(a) film na 8
orlando199

Mam pytanie Jak Colombo ???

PabloPS

Sorki- nie zrozumiałem pytanka.

ocenił(a) film na 8
orlando199

Po obejrzeniu miałem Pytanie ale Wyleciało mi już z głowy ---Sorki

ocenił(a) film na 8
orlando199

aaa Zastanawiało mnie jedno że facet od skradzenia pomysłu dzwonił do gościa i się rozłączał.... Anonim taki

a STORY się zaczęło jak córka oddzwonił z Taty kom. to czemu Tatuś nigdy nie dzwoni-- -Czujesz w tej spójności taką sytuacje że stale ktoś Ci puszcza sygnały a Ty nigdy się nie skomunikujesz z Tym co się wyświetla ?

(Widz myśli jasne oddzwoniła ale myśli kurde wcześniej byłem przekonany że było jasnym że z zastrzeżonego dzwonił ) i byśmy dalej nad absurdem się zastanawiali gdyby nie najgłubszy jego kumpel, który tyle razy co spitolił przyćmił sprawę z telefonem

I powiem że firm Irytując do końca trzyma nas w zaciekawieniu ale czy on byłaż tak dopracowany ?

ocenił(a) film na 7
PabloPS

Dzwonił bo gryzło go sumienie, a gdy go słyszał nie mógł nic powiedzieć bo tym samym "straciłby" wszystko na co pracował.
Co do telefonu to pewnie był zastrzeżony nr, a jak zadzwonił tego tfelernego wieczora to ze swojego już, pokazywanego numeru;p

Tak widzę to ja po obejrzeniu;p

Film pewnie miał pare niezgodności, ale jak dla mnie wszystko bardziej lub troszkę mniej realnie dało się wytłumaczyć, czyli ejst ok:D nie ma "solidnego braku spójności" w fabule;p
I jeszcze element śmieszne fajnie wyszło jak dostanie się na posesję Clemence;p mnie to rozbawiło;p
Myślę, że mocne 7 można dać i polecic obejrzenia;p

ocenił(a) film na 8
kowal1528

Spoko oceniłem na 8 ale że rok już minął jak oglądałem i pisałem to niestety o szczegółach już się nie wypowiem

ocenił(a) film na 7
PabloPS

ahh zaś, Kowal-Archeolog xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones