PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556782}

Bez śladów

Sans laisser de traces
6,3 1 338
ocen
6,3 10 1 1338
Bez śladów
powrót do forum filmu Bez śladów

Scenariusz do niczego. Postać pierwszoplanowa irytuje bezsilnością i bezmyślnością. Dziwne, jakim cudem taki szary człowiek o mało ciekawej aparycji , do tego braku obycia dostał się z nizin do bogatej rodziny. W każdym bądź razie "Wszystko gra" Allena to to nie było.

ocenił(a) film na 8
marlett_1

z nizin "awansował" doszedł do tego do czego doszedł bo wykorzystał czyjś wzór chemiczny. Dręczyło go sumienie. Próbował wyjaśnić to i zaczęły się jego problemy...

ocenił(a) film na 4
JAKnieZpolski

Chodziło o awans społeczny, a nie zawodowy.

ocenił(a) film na 8
marlett_1

Ożenił się z córką bossa - nie zauważyłeś?

ocenił(a) film na 4
robzuch

No właśnie to jest zastanawiające i słabo umotywowane.

ocenił(a) film na 8
marlett_1

Jest to pięknie wyjaśnione w scenie, w której główny bohater wkracza nieproszony do domu teściów i mówi do żony jak ją poznał i jak ją wybrał, ale ona chyba nie wybrała jego - oj widzę, że przegapiłeś wiele elementów kluczowych dla tego filmu.

ocenił(a) film na 4
robzuch

Jakoś nie kojarzę. ??

Ps. Jeśli już to przegapiłam:)

ocenił(a) film na 8
marlett_1

na pewno będziesz miała jeszcze okazję nie raz zobaczyć film :-)
a tak serio, to moim skromnym zdaniem, to naprawdę ciekawe kino
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
marlett_1

Chyba oglądaliśmy różne filmy. Dobry scenariusz ,film się przyjemnie ogląda - ogólnie dużo lepszy niż większość obecnych amerykańskich filmów 7/10.

ocenił(a) film na 5
Scorpion151165

dla mnie strasznie sztampowy.

ocenił(a) film na 7
marlett_1

Ja muszę wyrazić własną opinię, gdyż nie zgodzę się z Tobą;p
Film bardzo fajnie się oglądało, był nieprzewidywalne z zakończeniem (ja sądziłem, że inaczej się skończy, w zasadzie dwa razy zmieniałem swoją wersję zakończenia w głowie) a to uważam za duży plus :)
Nie było nudno nawet było pare elementów śmiesznych (przykład: chęć powiedzenie dwóch słów Clemence;p a raczej jego "wproszenie się" do posiadłości).

Jak dla mnie bardzo przyjemny film godny polecenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones