PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108421}

Bez limitu

Autobahnraser
6,5 2 372
oceny
6,5 10 1 2372
Bez limitu
powrót do forum filmu Bez limitu
ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

Też tak odebrałem ten film ;d Jestem na tak ;d

ocenił(a) film na 9
Pr0mil

to jeden z moich ulubionych filmów ;) wgl Niemcy wszystko robią chyba na wesoło ;p (vide Cobra 11), lubię ich filmy ;) Mustang Mach 1 i Nicki rządzą ;)

piotrek18tw

but manitu-przyklad na wesolo :)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

dla mnie but manitu to taka średniawka - niby da się obejrzeć, ale tylko raz i płytka do kosza. Prostackie żarty, ale w sumie śmieszniejsze niż w wielu polskich komediach ;)

piotrek18tw

w polskich filmach teksty sa przednie :)

jakie prostackie zarty ? tam nie ma nic prostackiego

piotrek18tw

ale stwierdzam ze w Cobra odzial specjalny niektóre teksty i sytuacje niszcza system :)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

w polskich filmach ogólnie może i tak, ale nie w tych nowych. Jasne, "Kiler" czy "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" rozkłada na łopatki zawsze, ale już taki np. "Francuski numer" to dno. A w samym Trepie Indiańca - dla mnie całość jest z deczka prostacka. Zalatuje takim raczej "Bennym Hillem" niż chociażby Kiepskimi. Jest masa filmów nie-komediowych, które w zamierzonych momentach wywoływały u mnie szczerszy i więcej warty uśmiech, niż nawet i rechot przy niektórych czasowypełniaczach. Nie ma to jak subtelny, ledwie wyczuwalny dowcip ;) a co do samej Cobry - z tego co zauważyłem najwięcej gagów zachodzi między partnerami w oddziale. Chyba każdy uśmiał się, gdy Dieter pierwszy raz wsiadał do helikoptera ;)

piotrek18tw

albo gdy wyjal odznake i powiedzial :Stac policja
a jak strzelili mu w odznake:Zero szacunku dla policji

ocenił(a) film na 9
dawid10809

w ogóle większość scen z Bonratem poraża ;)

piotrek18tw

Rozwala jak ameryka domy w afganistanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones