PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 664
oceny
6,1 10 1 24664
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Ich ojciec

ocenił(a) film na 6

Na początku jak Georgij wzywa braci do mieszkania Katie to jęczy do nich żeby nic nie mówili ojcu, że on nie musi nic wiedzieć. Po ich reakcji spodziewałam się że poznamy tego ojca i okaże się równie popaprany jak oni. A w sumie nic o nim nie było, oprócz jednej wzmianki że gwałcił Anę dopóki nie urodziła dziecka. I tyle. Trochę zmarnowany potencjał, bo mógł być dodatkowy fajny wątek.

ocenił(a) film na 5
karolinex

A tym ojciec nie był ten koleś od elektryczności?

Rybka1239

W sumie to myślałam że to jakiś klient, bo po wszystkim zapłacił Anie za to że mógł się zabawiać z Katie. Ale w sumie jedno drugiego nie wyklucza więc kto wie...

ocenił(a) film na 6
Rybka1239

To wyżej to moja wypowiedź, tylko zapomniało mi się że nie mój komputer i się nie przelogowałam na swoje konto:)

ocenił(a) film na 5
karolinex

Serio zapłacił? Jakoś mi to umknęło, muszę zobaczyć ;p

ocenił(a) film na 5
Rybka1239

Właśnie patrzyłam i widziałam tylko że mówi "skończyłem, miła dziewczyna" i później scena na tą Katie we krwi

ocenił(a) film na 6
Rybka1239

Sprawdziłam na szybko na youtubie i jak jest scena ze widzimy go pierwszy raz jak wchodzi do piwnicy i się głupio uśmiecha to zaraz po tym jest pokazana własnie Ana jak idzie i trzyma w rekach zwitek banknotów i chowa do szuflady. Ja to odebrałam jako że on jej zapłacił za to ze może się poznęcać nad dziewczyną

ocenił(a) film na 5
karolinex

A ja myślałam że to są pieniądze Katie, która pewnie dostała na policji dla siebie albo nawet od Any, żeby zdobyć jej zaufanie... no bo w samochodzie jak ją wiozła to mówiła że jej potrzebne są pieniądze itd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones