PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 665
ocen
6,1 10 1 24665
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Chore, chore i jeszcze raz CHORE. Dotrwałam do 30 minut tego obrzydliwego filmu, gwałty i przemoc mnie nie kręci i za cholerę nie obejrzę ani minuty wiecej. Mam nadzieję,że później dała im popalić i to porządnie, ja na pewno tego nie zobaczę.

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

,,Chore'', ,,obrzydliwy film'', ,,gwałty i przemoc mnie nie kręci''....o czym Ty mówisz? Chory nie jest film, ale zachowanie ludzi, którzy w bestialski sposób dziewczynę najpierw zgwałcili, potem torturowali, sprzedali sadyście, a na końcu zakopali żywcem, z uśmieszkami na twarzy. Obrzydliwy film? Taki przecież miał być. Jeśli ,,dotrwałaś'' do 30 minut to zobaczyłaś NIC. Może to i lepiej dla Ciebie. Film jest wstrząsający i pozostawia po sobie posmak gorzkości.
Nie mogę tylko zrozumieć, dlaczego zabrałaś się za ten film, skoro z góry wiadomo o czym jest. Poza tym....trzeba być naprawdę mocno skrzywionym psychicznie, żeby kogoś kręcił gwałt.

RayneRakoczy

Już ty się o mnie nie bój, obejrzałam do końca lecz przeskakiwałam te mocniejsze sceny.
8/10 punktów dla takiego filmu? Dobry żart, ale kto co lubi. Ja wolę bardziej ambitne kino niż kręcące się tylko wokół przemocy,gwałtów i nieludzkiego traktowania. Nie ty jesteś wyznacznikiem jakie filmy powinnam oglądać, a od jakich trzymać się z dala i już na pewno nie będę się tłumaczyć w wypowiedzi o filmie, który nie powinien mieć miejsca, bo nie ma ani puenty ani żadnego przekazu.
DLA MNIE chore i kropka. Peace

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

W którym momencie zostałam wyznacznikiem filmów, które powinnaś oglądać? Sama napisałaś, że gwałty i przemoc Ciebie nie kręcą i za cholerę nie obejrzysz ani minuty dłużej...... Gdzie tu ja-wyznacznik?

RayneRakoczy

"Borat" 9/10?

I wszystko jasne, po co się tu "spuszczam" nad wypowiedzią.

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

,,Dyskutujemy'' na temat filmu ,,Bez litości 2'', czy na temat mojego gustu filmowego? Jeśli tak to zapraszam, ale na prywatne wiadomości, skoro tak bardzo Cię to interesuje. Jesteś mało oryginalna w wytykaniu na forum innym użytkownikom ocen filmów, tylko dlatego, że mają odmienne zdanie. Zostałam zmiażdżona przez mojego przeciwnika. Chylę czoło i kajam się.

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

Czuję się wyróżniona, że specjalnie przeglądałaś moje oceny, żeby coś z nich wyłowić. To naprawdę ,,rzadko spotykane''.

ocenił(a) film na 7
RayneRakoczy

Szkoda slow dla pani/pana Brzydgoszcz, jesli jest mezczyzna to mi go zal , jesli kobieta jeszcze bardziej

azlotko

Z takim zdjęciem to mi również żal, ale Ciebie.

ocenił(a) film na 7
Brzydgoszcz

Pomylilas portale .... tutaj jest miejsce na dyskusje o filmie a nie o zdjeciach na profilu

azlotko

"Szkoda slow dla pani/pana Brzydgoszcz, jesli jest mezczyzna to mi go zal , jesli kobieta jeszcze bardziej"

To powiedz mi proszę, jaki ty FILM miałaś na myśli? Chyba go nie widziałam.

ocenił(a) film na 7
Brzydgoszcz

Zgadzam sie z Rayane Rakoczy. Nie zalapalas przeslania filmu ....W trakcie ogladani filmu na swiecie zostaje zgwalcona wiecej niz jedna dziewczyna, w Meksyku co tydzien ginie kobieta, nikt nawet nie zglasza zaginiecia, wycinaja nerki turystom w 2 gwiazdkowych hotelach, dzieci sa porywane, przemoc domowa jest co w trzecim domu...pedifila...mam wymieniac dalej ???
Kara powinna spotkac kazdego kto umyslnie zadal bol fizyczny drugiej osobie... takie jest moje zdanie

azlotko

Zgadzam się z azlotko.

ocenił(a) film na 6
Brzydgoszcz

Ja pierwszą połowę przewinąłem, bo gwałty mnie nie kręcą. Za to interesuje mnie robota ludzi od charakteryzacji, więc drugą połowę z torturami obejrzałem z zainteresowaniem. Choć trzeba przyznać że nie popisali się zanadto :/ Do Martwicy Mózgu chyba żaden film nie podskoczy :/

Brzydgoszcz

Kto a w drugim zdaniu mnie brak logiki. Żeby oglądać takie filmy wcale nie musi kręcić gwałt a że film jest tak sobie zrobiony to nie wina scenariusza. Ciekawym jest wątek że zgwałcona dziewczynę społeczeństwo poznaje jako winna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones