PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 665
ocen
6,1 10 1 24665
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Film to propaganda , ten film stworzyła pewne lesbijka która jak za eksterminacja płci męskiej .

vAkatsuki

Oczywiście, bo jak ktoś nie wychwala facetów pod niebiosa, to musi być lesbijką nienawidzącą mężczyzn. Cieszę się, że powstają takie filmy, oby było ich więcej.

P.S. Zarówno scenariuszem, jak i reżyserią zajęli się mężczyźni.

masquerade__

co zabolalo Cie przy scenie miazdzenia genitaliow?

caligulaam

a co mnie miało zaboleć? i dlaczego?

masquerade__

miala Cie zabolec istota Twojej meskosci
a dlatego, ze zamiast postrzegac dzialania glownej bohaterki jako sluszna zemste
postrzegasz je jako probe 'eksterminacji rodzaju meskiego'
rozumie, ze Katie powinna byc wdzieczna porywacza za 'nietypowe' doznania seksualne, oczywiscie jako lesbijka nie jest w stanie tego zrozumiec,dlatego zupelnie bez powodu wstretnie ich zabija.
dla pocieszenia dodam, ze normalne kobiety czuja rozkosz podczas glawtu, wiesz nieprawdopodobna
fabula filmu jest skrytym marzeniem wiekszosci z nas. Mam na mysli fabule do polowy filmu.
mam nadzieje, ze w wyniku tej lesbijskiej propagady nie przezyles zbyt silnej traumy jak na prawdziwego faceta przystalo
PRECZ Z LESBAMI

caligulaam

Gdybyś była mądra, odwiedziłabyś mój profil i zauważyła, że jestem kobietą, więc wybacz, ale moja męskość nie ucierpiała tutaj ani trochę. Wróć, proszę, do szkoły i naucz się podstawowych zasad pisowni, bo patrząc na Twój wpis i poziom wypowiedzi robi się po prostu niedobrze.

P.S. Lesbijka to nie to samo, co feministka, chociaż jedno nie wyklucza drugiego.

masquerade__

Pieklisz sie bez powodu.
Moim pierwszym komentarzem zamiast vAkatuski, przez pomyłkę odpowiedziałam Tobie.
Ponieważ nie chciałam odpowiadać Tobie nie miałam potrzeby odwiedzać Twojego profilu, ale zrobiłam to teraz i doprawdy nie wiem, na podstawie jakich przesłanek miałabym się domyśleć, że jesteś kobietą.
Nie jestem pewna, czy zrozumiałaś moją wypowiedź, biorąc pod uwagę Twoją reakcję śmiem przypuszczać, że w ógle.
W rzeczywistości stoimy po tej samej stronie barykady poglądowej, choć chyba na pewno nie byłybyśmy partnerami w dyskusji, i tutaj się z Tobą zgodzę z powodu różnicy poziomów.
Do szkoły nie będę Cie odsyłać - bo zakładam, że jeszcze do niej uczęszczasz - w tym wieku, z reguły argumenty emocjonalne przeważają nad merotycznymi - ale właśnie po to chodzisz do szkoły aby się to zmieniło.
Niemniej muszę Ci przyznać rację, co do mojego niechlujstwa gramtycznego - tu bije się w pierś.

ocenił(a) film na 2
vAkatsuki

Chłopczyku kochany, lesbijki nie nienawidzą mężczyzn z prostego powodu - one ich nie potrzebują :)

Co do filmu - obejrzałam przypadkiem, nie mój typ i nie mój klimat.

vAkatsuki

To pokazuje jak należy karać za gwałt i morderstwo

janko007

np w Chinach podobno ze gwałt na kobiet jest kara śmierci , szkoda ze u nasz nie ma takiej kary .

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

bycie lesbą też jest karalne a feministki są wsadzane do wiezień szkoda ,że u nas nie ma takiego prawa

Danio31b

w Polsce głównie goni się nie winnych ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones