PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 665
ocen
6,1 10 1 24665
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

pytanie

ocenił(a) film na 6

oglądałam ten film od połowy tzn. od momentu gdy Katie postanowiła się mścić na tych facetach (gwałt jest dla mnie czymś zbyt brutalnym żeby oglądać ale to co się działo z tymi facetami spoko:) może przez to że oglądałam wszystkie części hostela :D ale do rzeczy:

moje pytanie brzmi - co zrobiła ta kobieta, że Katie ją zamknęła i kim był ten facet na końcu (to jakiś policjant??)?

testerka90

Ta kobieta pojawiła się na policji, gdy Katie uciekła od oprawców, miała ją zawieźć do ambasady amerykańskiej, zamiast tego przywiozła ją do domu w którym ją przetrzymywali. Okazało się, że ta kobieta jest z nimi powiązana i tam mieszka. Natomiast facet który pojawia się z bronią na końcu to policjant.

ocenił(a) film na 6
adula1720

Dziękuję za odpowiedź, miałam to jeszcze raz obejrzeć ale teraz nie muszę.

ocenił(a) film na 7
testerka90

To nie było "spoko co się działo z tymi facetami". To nie było spoko co ci kolesie robili jej. Jeśli uważasz że takie zachowania jak pokazane w tym filmie są spoko, to masz bardzo zrytą banię. To jest do leczenia. Nie powinnaś chodzić na wolności.

ocenił(a) film na 6
dubbelvla

czytanie ze zrozumieniem się kłania...
nie chodziło mi o to że to było fajne co ona robiła z facetami tylko o to że te sceny nie wzbudzaly we mnie az takiej odrazy jak sceny gwaltu.

Ale nie ma to jak kogos skrytykowac nawet sie wczesniej nie zastanawiajac..

ocenił(a) film na 7
testerka90

"gwałt jest dla mnie czymś zbyt brutalnym żeby oglądać ale to co się działo z tymi facetami spoko". Serio??? Mogę w takim razie stwierdzić tylko jedno: I spit on your grave.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones