PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 096
ocen
6,6 10 1 51096
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Świetny!

ocenił(a) film na 7

Powinno być zapisane ustawowo: Każda zgwałcona kobieta ma prawo do zemsty na swoich
oprawcach.

Skończyłyby się gwałty!

dlasowa

niestety gadasz nonsensy ;> w chinach jest dużo dużo rygorytyczniejsze prawo a jednak dalej istnieje tam przestępczość lepiej w średniowieczu też istniała i w starożytnym rzymie ;> problem nie polega w prawie ale w naturze człowieka ;>

ocenił(a) film na 7
zewral

Wychodzi na to, że przez tysiące lat człowiek nic się nie zmienił i niczego nie nauczył. Zaraz ja napisałam człowiek? To przepraszam, miałam na myśli "mężczyzn". Wiem, że kobiety też nie są święte, ale przynajmniej nikogo nie gwałcą.

dlasowa

oj gwałcą gwałcą :O tylko że o tym się nie mówi bo to mężczyzna jest głównie poszkodowany !!! Racja jest więcej gwałtów przez mężczyzn ale to jest spowodowane budową biologiczną ;>

ocenił(a) film na 7
zewral

Właśnie sobie przypomniałam, że mężczyźni też mogą gwałcić innych mężczyzn. Hmm... a jednak na świecie istnieje sprawiedliwość ;p

dlasowa

^^ a kobiety mogą gwałcić kobiety . Gorzej dowiedziałem się że coś jest gorszego od pedofili ;> gównofillia ;>

ocenił(a) film na 7
zewral

Taa, bardzo ciekawy motyw poruszony w "Salo, czyli 120 dni Sodomy" jedzą je tam prosto z talerzy.

dlasowa

niestety ja ma przykład lepszy ale nie pokaże tamto wymięka przy tym co ja posiadam za filmik :>

ocenił(a) film na 6
zewral

Gdyby istniał zapis w Konstytucji mówiący, że zgwałcona kobieta może się w dowolny sposób zemścić, to gwałty by się nie skończyły. Po prostu częściej kończyłyby się morderstwem :)

I owszem, zdarzają się gwałcące kobiety. Po prostu po fakcie nikt nie narzeka :D

Trochę słaba jakość, ale słychać wyraźnie - oto co dzieje się, kiedy ktoś zgłasza na policję, że kobieta wykorzystuje seksualnie chłopca :)

https://www.youtube.com/watch?v=t3CgRH8RlJs

-So, wait. What's the crime?
-The crime is she isn't doing it with me.
-He's totally underage. She's taking advantage of him!
-You're right. We're sorry. This is serious. We need to track this student down and... give him his Luckiest Boy in America medal right away.

Natass

słabo mi się robi jak czytam takie komentarze. Gwałt to gwałt, dotyczy czynności wymuszonych, niechcianych i faceta też można zgwałcić ( i nie, nie chodzi o seks niespodziankę..) Mi jako kobiecie ten film sprawił dużo satysfakcji, bo fakty są takie, że większość sprawców nie zostaje ukarana. A tłumaczenie, że " to jest w ludzkiej naturze i już" zostawiam bez komentarza.. Każdy kto korzysta z pewnych części ciała w sposób krzywdzący innych powinien mieć te części odjęte. Najlepiej tępym, zardzewiałym nożem..

zewral

ty nie wiesz co piszesz! jaka biologia! tacy faceci to zwyrodnialcy ! jestem ciekawa jeżeli nie daj BOG ktoś skrzywdził by ciebie lub bliska ci osobę gadał byś inaczej! moim zdaniem w POLSCE powinna być taka NOC OCZYSZCZENIA!

ocenił(a) film na 5
dlasowa

A jak wyobrażacie sobie przyszłość kobiety, która zemściła się w sposób przedstawiony w filmie lub nawet łagodniejszy np. szybkie uśmiercenie sprawcy lub odcięcie tego czy tamtego? Takie wydarzenia na pewno odciskają piętno na psychice kobiety, a co dopiero się stanie, gdy to ona dokona takiej zemsty. W filmie ta dziewczyna po gwałcie nie była już normalna.

ocenił(a) film na 7
voodoo_LP

"dziewczyna po gwałcie nie była już normalna" Oczywiście że nie była. Ci mężczyźni ją zniszczyli, więc uważam że ona miała takie samo prawo, aby się im odwdzięczyć. Każda kobieta powinna mieć. Niektórym dziewczynom pozostaje trauma na całe życie, stają się wrakami człowieka, nie potrafią już normalnie funkcjonować wśród innych ludzi. A oprawcy (jak było widać na filmie) prowadzą na pozór normalne szczęśliwe życie. Tak sobie tylko czasem zgwałcą jakąś dziewczynę, a potem zabiją. Zdążą jeszcze na kolacje i przeczytanie bajki dla dziecka. Takie rzeczy dzieją się na pewno nawet w tej chwili. Jak nie ofiary to kto ma posprzątać takich psychopatów?

ocenił(a) film na 5
dlasowa

Niestety masz rację, takie rzeczy się dzieją. Ale co do zemsty to nie jestem nadal przekonany do tego. Dziewczyna z filmu sama się do nich upodobniła, stała się morderczynią. Co dalej taka dziewczyna mogłaby zrobić, można się tylko domyślać, chyba, że miałaby naprawdę mocny umysł aby odizolować wspomnienia. W każdym razie ja nie chciałbym obok takiej mieszkać. A gwałciciele na pewno powinni być kastrowani i wrzucani do celi z napalonymi panami.

ocenił(a) film na 8
dlasowa

Do celi ze zbokami i sami są gwałceni.

dlasowa

Zgadzam się z twoją opinią w 100 % za taki gwałt nalezało się! wcale nie było mi ich szkoda a dziewczyna pokazala ze to ona ma jaja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones