PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 096
ocen
6,6 10 1 51096
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Kocham takie filmy , wręcz uwielbiam, doskonale zrobiony film , na wysokim poziomie reżyseria. Bardzo podobny , wręcz ściągnięty zupełnie tematycznie jak film Bez Litości czyli występuje pod tytułem w sieci Pluje na Twój Grób. Doskonale obsadzone role , świetna sceneria tym razem w Bułgarii. Szczerze gdy by mnie coś takiego spotkało ,gdybym był kobieta taka jak główna aktorka grająca role tej zgwałconej dziewczyny odpłacił bym tym samym , tym popaprańcom takie sam męki bym im zadał i mimo że jestem katolikiem to w tym temacie odchodzę od wartości tych bo nie można inaczej nie naucz się inaczej jeżeli nie dotknie ich podobne zdarzenie lub gorsze. To samo tyczy się i tu trochę wejdę w politykę takie mi myśli przyszły ze naszym panom z rządu powinno ie zaaplikować taka adrenalinę może by się wreszcie obudzili i zajęli sprawami narodu , państwa Polski anie patrzyli czy maja pełno i co w korycie. Tego Im szczerze życzę. Opis Tyczy się Drugiej części a umieszczam ja na pierwszej ponieważ nie ma jeszcze jej na film web. A jest to nowość. Moja Ocena to hot 10 i dodaje ten film do ulubionych. Polecam wszystkim i nie tylko a w szczególności fanom dobrego i mocnego horroru. Mój opis do pierwszej części też tu znajdziecie.

ocenił(a) film na 1
sebastiannycz

"Kocham takie filmy , wręcz uwielbiam " co kochasz? co tu jest do uwielbiania? Bo nie rozumiem? To, że bestalsko gwałcili, poniżali bezbronną kobietę? Czy to, że później gineli w męczarniach? Mnie osobiście przerażają takie filmy, trzeba być chorym człowiekiem, aby wymyślić coś takiego, coś tak okrutnego, czy to są jeszcze ludzie? Bo ja, oglądając takie rzeczy, tracę wiarę w człowieka...

ocenił(a) film na 8
Felicja05

w takim razie po pierwsze- po co oglądałaś? zaś po drugie chyba ktoś tu ma problemy w odróżnieniu fikcji filmowej z rzeczywistością choć nie pierwszy i nie ostatni raz takie rzeczy są i będą miały miejsce na świecie....

ocenił(a) film na 1
MisHeLLo

Nie mam problemów z odróżnieniem fikcji filmowej od świata realnego.... Po prostu pokusiłam się o drobną refleksję, że przeraża mnie zło świata, w którym żyjemy... a sam przyznałeś, że takie rzeczy są, niestety.
A po jaką cholerę obejrzałam, nie wiem, żałowałam długo, bo bardzo przezywałam przez kilka dni ten wstrętny film. No cóż, taki typ człowieka, mam słabe nerwy. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Felicja05

Rozumiem iż scena gwałtu jest długa, szczegółowa i drastyczna bo sam byłem poirytowany tym bestialstwem lecz odbieram to za wielki plus jeżeli chodzi o film bo wzbudził emocje i powagę takich sytuacji i chyba też o to w filmie chodzi;)))...

ocenił(a) film na 1
MisHeLLo

Patrz, nie spojrzałam tak na to... przyznaję Ci rację i trzymam się daleko od tego rodzaju kina;) Pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 8
MisHeLLo

Zgadzam sie ;) Mnie tez to irytowalo strasznie, ale przebrnelam i uwazam, ze film jest super ;)

ocenił(a) film na 10
rodzyna132

Zapraszam do grona moich znajomych.

sebastiannycz

Ale trzeba być debilem, żeby w komentarzu do takiego filmu zaczynać o politykach. Albo masz 15 lat, albo jesteś niedorozwinięty. Inaczej tego nie da razy ująć.

ocenił(a) film na 10
filozof71

dziękuje za opinie . Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones