PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 101
ocen
6,6 10 1 51101
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

dotrwałam do sceny, w której przekłuła Stanleyowi powieki haczykami, więcej nie dałam rady wytrzymać. nie wiem czy odważę się dokończyć film, jednak jestem ciekawa co Jennifer zrobiła swoim oprawcom. z góry dziękuję za odpowiedź

ocenił(a) film na 8
LadyAnarchy

Stanleyowi posmarowała oczy rybą i ptaki mu je wydziobały , Andiemu jakiś żrący kwas wyżarł twarz, a Johnnemu wyrwała zęby obcęgami, ucięła przyrodzenie które wepchnęła mu do ust i zostawiła żeby się wykrwawił. Szeryfowi wsadziła w tyłek strzelbę która potem wystrzeliła. Ciesz się, że nie obejrzałaś dalej skoro haczyki były już dla Ciebie zbyt brutalną sceną;)

ocenił(a) film na 8
maciej0503

Co do Andiego to ług zmieszany z wodą wyżarł mu twarz :)

ocenił(a) film na 3
LadyAnarchy

W jaki sposób się zemściła? Napisała scenariusz do tego filmu i w ten sposób zemściła się na wszystkich miłośnikach dobrego kina :)

ocenił(a) film na 4
Witek_9

Dokładnie. To mógł być dobry film, gdyby zemściła się inaczej... Np. wróciła po roku z przefarbowanymi włosami, postawiła im flachę w której byłby środek usypiający i potem rozpoczęła rzeź a nie tak jak tu, że niby taka chudzinka 80-100 kilowych kolesi dźwiga, yhy, jasne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones