PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 493
oceny
7,2 10 1 113493
5,4 11
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Robert McCall (Denzel Washington), były agent amerykańskiego wywiadu, prowadzi spokojne życie w Bostonie. Za dnia pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, nocami czyta książki w całodobowej restauracji, gdzie okazjonalnie rozmawia z młodą prostytutką o imieniu Teri (Chloë Grace Moretz). Pewnej nocy dziewczyna nie zjawia się w lokalu, a Robert dowiaduje się, że została ciężko pobita przez sprawujących nad nią kontrolę rosyjskich gangsterów. McCall udaje się więc do nich z propozycją wykupienia wolności dla Teri. Spotykając się z odmową, mężczyzna wykorzystuje swoje dawne umiejętności i zabija przestępców. Wkrótce do Bostonu przybywa wysłannik rosyjskiego szefa organizacji, Teddy (Marton Csokas), mający za wszelką cenę odnaleźć zabójcę swoich ludzi. Film Rewelacyjny & Moja Ocena to Hot 10 i dodaje go do Ulubionych. Naprawdę Godny polecenia i obejrzenia a nawet więcej zachowania prywatnie . Ja Go Mam.

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

przeciez ten film jest calkowicie nierealny i naprawde uwazasz ze to jest thriller ?!

ocenił(a) film na 8
eingrad

Bardziej chodzi o to, że fajnie się go ogląda. Jest świetny w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

Ekhem. Taki tam brudny Harry dla ubogich, w dodatku w świecie pozbawionym logiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones