PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463328}

Bez mojej zgody

My Sister's Keeper
7,6 116 696
ocen
7,6 10 1 116696
5,8 5
ocen krytyków
Bez mojej zgody
powrót do forum filmu Bez mojej zgody

Wiek dzieci

ocenił(a) film na 8

Czy w książce było napisane ile lat mieli Jesse i Kate? W filmie pada, że Kate ma 15, ale z drugiej strony Sara mówi, że od 14 lat walczy o jej życie, chociaż to raczej błąd, bo Anna ma 11, na dziecko zdecydowali się od razu, więc od zachorowania Kate minęło 12. Wyglądała na jakieś 4, a miała chyba 5 więc miałaby 16/17. O Jessem nic nie wiadomo. Ze sceny jak był malutki powiedziałabym, że miał jakieś 3 lata, czyli był młodszy od Kate. Anna mówi na końcu, że wrócił do szkoły a potem dostał się do jakiejś prestiżowej szkoły artystycznej. Jeśli miałby 14 lat, raczej rodzice nie pozwoliliby mu rzucić szkoły, więc może jednak był starszy od Kate. Aktor go grający miał wtedy jakieś 20-21 lat, więc dziwne byłoby obsadzanie go w roli 14-latka. Ktoś coś wie?

ocenił(a) film na 8
Alee

Było, ale szczerze - nie pamiętam :)

Alee

W książce w momencie gdy Anna składa pozew do sądu to Anna ma 13 lat, Kate - 16 , a Jesse ma 18 lat. W momencie wykrycia białaczki Kate ma 2 lata i po roku rodzi się Anna.

Alee

Swoją drogą polecam przeczytanie książki - zupełnie inna historia i o każdym z członków rodziny coś wiadomo. Poza tym też inaczej się kończy nie wiem czy słyszałaś. :) Ogólnie historia opowiadana z perspektywy wszystkich członków rodziny i wgl wgl . No. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones