PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168756}

Bez skrupułów

Infamous
6,7 3 026
ocen
6,7 10 1 3026
Bez skrupułów
powrót do forum filmu Bez skrupułów

...że jestem sakramenckim homofobem!!! Nie kumam jak facet z facetem ten teges może! Nie dam
1, czy 2 bo zagrane może i jest ok, ale jestem zdegustowany.A fuj dewianci! Dobrze, że natura czuwa
i nie pozwala się takowym rozmnażać!

Ja_pitole

a co cie człowieku interesuje co dorośli ludzie robią razem w łóżku? zajmij się swoimi sprawami.

Ja_pitole

Nie masz racji kolego Japitole - raczej nie jesteś homofobem Termin ten jest nadużywany i promowany przez środowiska gejowskie i tzw pożytecznych idiotów No chyba że odczuwasz strach lub nienawiść do homoseksualistów ? Jeśli jest to raczej obrzydzenie czy wstręt do takich praktyk to nie jesteś homofobem i nie powtarzaj więcej tego słowa Właściwszy byłby termin homouprzedzony

ocenił(a) film na 5
ryan45

Masz rację ryan. Ale pozwól , że pobawię się w słowotwórstwo śląskie i określę siebie jako homo-fest-uprzedzony!

ryan45

"Dobrze, że natura czuwa i nie pozwala się takowym rozmnażać!" - to zdanie już podpada pod homofobię. Można z niego wywnioskować, że autor wyżej ceni heteryków niż homo.

Ja_pitole

Gdyby mogli się rozmnażać, to nie byłoby to niezgodne z naturą, nie?

Ja_pitole

Lepiej będzie jak zaczniesz oceniać kreskówki Disneya, a komentować życie obyczajowe ludzi w telewizji trwam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones