PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556038}

Bez smyczy

Hall Pass
6,1 43 106
ocen
6,1 10 1 43106
7,3 7
ocen krytyków
Bez smyczy
powrót do forum filmu Bez smyczy

Ehh

ocenił(a) film na 2

Kolejny film o robieniu z facetów dup wołowych i idiotów i wywyższaniu kobiet na piedestał. Bracia Farrelli maja jakiś spory kompleks. Potem się dziwić gdzie są ci prawdziwi mężczyźni gdy przyszywa im się taka metkę w prawie każdym współczesnym filmie.

Mongoose

Tym lepiej dla normalnych facetów. Mamy łatwiejszy start, skoro wiele kobiet widzi nas przez pryzmat takiego zachowania. Ja ostatnio zaskoczyłem (zaszokowałem wręcz :)) dziewczynę, bo na imprezie w klubie najzwyczajniej w świecie patrzyłem na nią, a nie oglądałem się na inne dziewczyny... To tak wiele? Jak widać...

ocenił(a) film na 8
Mongoose

Dokładnie.
Nie dziwię się też, że z ochotą pokazuje taki film TVN - tam w zasadzie każdy film przedstawia mężczyzn jako istoty gorsze, by nie powiedzieć ułomne.

użytkownik usunięty
Mongoose

Właśnie coś takiego miałem napisać. Już się cieszyłem, że wreszcie film, który pokazuje i kobiety i facetów jako ludzi ze słabościami i zaściankami. Ale nie, musieli stchórzyć w końcówce i pokazać facetów po raz n-ty jako przerośniętych, nieodpowiedzialnych dzieciuchów, którzy nie zdawali sobie sprawy, jaki skarb mają u siebie. I to mimo że Kelly Bundy przedtem nie chciała dawać Sudeikisowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones