PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 184
oceny
7,1 10 1 77184
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

Idealny duet

ocenił(a) film na 7

Nicolas Cage i John Travolta stworzyli idealny duet w tym filmie. Chciałbym zobaczyć ich jeszcze w jakiś świetnym filmie.

ocenił(a) film na 9
Kartolus

Film wart obejrzenia?

Manthey

no stare dobre kino, nie oglądałeś do tej pory? jak nie, warto:)

ocenił(a) film na 7
Manthey

Jasne, ze warto, polecam serdecznie :)

Gburowaty

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

ocenił(a) film na 9
Shadow_dawnego_ggggggg

W hollywod wszystko jest możliwe... zauważ, że jak obaj leżą w karetce i Cage ściąga obrączkę z palca Travolty to ten ma opatrunek na brzuchu w miejscu w którym dostał harpunem...

simonetti

Czyli... zabili go i uciekł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones