PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279217}

Bezcenny dar

The Ultimate Gift
7,5 25 429
ocen
7,5 10 1 25429
Bezcenny dar
powrót do forum filmu Bezcenny dar

Przyjemny i wzruszający film. W dodatku ukazuje ludziom prawdziwe wartości w życiu. Warty
obejrzenia

ocenił(a) film na 5
Daria567

Jak dla mnie z lekka przereklamowany. Ograna historia, zakończenie do przewidzenia, cudowna przemiana, narcystyczny chłopak ze śmiesznymi problemami, ale najgorszy był dla mnie ten kipiący patos. Bardzo lubię dramaty i dałbym 6/10, gdyby nie to, że film robiony przede wszystkim pod kobiece gusta. U mnie zostaje 5/10.

ocenił(a) film na 7
Daria567

Jak dla mnie obsada aktorska, chciaż nie najlepsza - dobrze się spisała. Gdyby w filmie występował znowu, albo Johnny Depp, albo Jeffrey Morgan - porzygałabym się. Lubię tych aktorów, ale ileż można "świetnych" produkcji z nimi oglądać? No, proszę was.

Sama fabuła filmu świetna i pouczająca. Praca to jeden z największych dobrodziejstw dla ludzi, szkoda, że wszyscy traktują ją jako przymus i niewdzięczny dodatek do życia.

Jeśli chodzi o "przystojniaka" w roli głównej, to okej, może i jest przystojny & urzekający. Jednak moją uwagę najbardziej zabierał starszy pan i mała dziewczynka. Ironia losu?

ocenił(a) film na 8
ChanceForYou98

Zupełnie się zgadzam @Daria567 i @ChanceForYou98. POLECAM ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones