PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279217}

Bezcenny dar

The Ultimate Gift
7,5 25 420
ocen
7,5 10 1 25420
Bezcenny dar
powrót do forum filmu Bezcenny dar

lukrowane bzdury

ocenił(a) film na 3

Film miażdżący widza lepką słodkością amerykańskiego idealizmu. Bzdury, bzdury, bzdury.....

ocenił(a) film na 10
p2904

Film przepełniony wartościami, które dla wielu ludzi doby XXI wieku przestały cokolwiek znaczyć. Znakomity, dający do myślenia, pozbawiony jakiejkolwiek bzdury...

KacperOfm

I kompletnie wyssany z palca, ckliwa bajeczka.
Kicha!
Hej!

baca350

O, juz tu byłem kiedyś.
Film obejrzałem jeszcze raz. Wrażenia podobne.
Więc po co oglądałem?? Dla tei małej laseczki. Hej!

ocenił(a) film na 8
KacperOfm

Brawo, KacperOfm doskonale powiedziane.... Zgadzam się w 100%

KacperOfm

Dokładnie. Przykre jak niektóre osoby płytko myślą. Film zdecydowanie daje do myślenia. Niekoniecznie należy skupiać się na fabule, gdyż może wydawać się dla większości nieprawdopodobna. Film został skierowany prosto do widza oraz skłania do refleksji nad swoim życiem - przede wszystkim nad swoim systemem wartości i postępowaniem. Każdy oglądający film powinien zadać sobie pytania, które dziadek zawarł w nagraniu, gdyż to jest tym (naszym) zadaniem, o którym mowa w filmie. I jak w komentarzu Kristy16 - trzeba tylko otworzyć serce, które pozwoli nam uzyskać ten bezcenny dar.

Aybige1

Warto jeszcze dodać cytat Alberta Schweitzer'a "Ten, kto ma odwagę sądzić samego siebie, staje się coraz lepszy."

ocenił(a) film na 7
p2904

Wcale nie taki głupi. Może prosty i nachalnie oczywisty, ale prawdziwy. Trzeba tylko otworzyć serce.

ocenił(a) film na 3
p2904

Oklepana historyjka dla niewymagającego odbiorcy. Zgadzam się z przedmówcą.........

p2904

może bzdury dla kogoś kto nie wie czym jest życie zwłaszcza te pozbawione wartości bo ten kto wie doceni ten film który wcale nie jest lukrowaną słodką historią ale prawdopodobnym życiorysem tych którzy zaczynali od zera wartość pracy przyjaźni pieniadza odpoczynku czy problemów nie przemijają niezależnie czy mamy wiek III pne XVI czy XXI (wystarczy siegnąc po apokryfy, nauki Platona Sokratesa czy Biblię). Mnie bardzo przypadła do gustu ta prawdopodobna historia, może trochę niepotrzebnie wplątano w to wątek chorej dziewczynki ale gdyby nie ona może nie dostrzeglibyśmy jeszcze jednej oczywistości - kruchości życia i tego jak wykorzystać każdą chwilę

ocenił(a) film na 2
p2904

Potwierdzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones