PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104543}

Bezdroża

Sideways
6,9 17 995
ocen
6,9 10 1 17995
7,5 15
ocen krytyków
Bezdroża
powrót do forum filmu Bezdroża

Rozczarowałem się

ocenił(a) film na 6

Miało być niesłychanie inteligentnie i błyskotliwie, a wyszło po prostu nieźle, niemniej Paul Giamatti to bardzo dobry aktorzyna i należało mu sie cos od Akademii Filmowej. A może jeszcze jestem za młody na rozterki 30-kilku latków??

ocenił(a) film na 3
Thommy

Ja, sadząc po ocenie, rozczarowałam się bardziej i od razu po filmie pomyslałam, że jestem za stara na taki film. Ile w takim razie trzeba mieć lat żeby ten film się spodobał- nie wiem! Widzę, że film ma wysokie noty i grono zwolenników- mnie niestety wydał się bardzo przeciętny (a nawet słaby) i na poziomie realizacji i na poziomie refleksji.

ocenił(a) film na 8
monica80c

A mnie się wydawało, że to właśnie gówniarzeria nie doceni tego filmu. Moim zdaniem świetnego, choć też mam już sowje lata. Każda postać doskonale zagrana. Zastabawiam się nawet, czy nie mylisz antypatii do postaci Poula, z samym filmem? Bo Poul, żeczywiście był kretynem, któremu wydawało się, że skoro jeszcze nie powiedział tak, to może spokojnie "rypać" panienki i ooszukiwać je. Z resztą długo by pisać, ale każda postać była interesująca i wiarygodna. A sam film spełniał w 100% swoje zadanie, czyli wywołanie u widza wrażeń/ :)

ocenił(a) film na 3
Jaho63

Hm, może ja się tak młodo czuję...? takie wytłumaczenie bardzo mi odpowiada :) Rozumiem jednak, ze film może się podobać fajnie, że Tobie się akurat spodobał :) Pozdrawiam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones