PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371152}

Bezgraniczne zaufanie

Fatal Trust
5,2 188
ocen
5,2 10 1 188
Bezgraniczne zaufanie
powrót do forum filmu Bezgraniczne zaufanie

Niemal w pełni przewidywalna akcja. Zero jakichkolwiek aspektów dających do myślenia. Płytki i nudny w 2/3 trwania. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
greczynka_2

No troche kiepski. Jak by to określić - ten film jest jak wiele innych. Niczym się nie wyróżnia.

greczynka_2

Zgadzam sie - przewidywalny i jak dla mnie zalosny.

greczynka_2

No jasne, ze przewidywalny, ale nie az tak zupelnie do konca. Co wie ej trzyma w napieciu a NAJSTRASZNIEJSZE SA W NIM PRZYPISY KON OWE, te na ktorych, m.in. rezyser/scenarzysta bazowal... szokujace, bo prawdziwe. Polecam, jesli akurat wpadnie wam w rece.
Ps. Ludzie, moze, gdybyscie poczytali troche o prawdziwych PSYCHOLACH, to uznalibyscie,podobnie jak ja, ze ten film jest straszny w swej prawdziwosci, zadnych bajek o ufo jak w znakach, tylko proba ukazania ludziom, podobne ( nie doslowne) wydarzenia naparawde mialy, maja I najpewniej beda wciaz mialy miejsce na swiecie, w

Vam

... na swiecie, w ktorym zyjemy( sorki, telefon mi padl.... ) Polecam nie sugerowac sie ni zyja opinia, bo to rzadko ogladany tv film, ale dajcie mu szanse I napiszcie, czy rzeczywiscie byl wg was tak kiepsciutki... :) pozdrawiam zarowno fanow, jak I ty h, ktorym sie nie podobal. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones