PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462903}

Bezpieczna przystań

Safe Harbour
5,9 468
ocen
5,9 10 1 468
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Ale się pośmiałem! Film praktycznie całkowicie nierealny, fabuła to typowe babskie romansidło, ale nawet da się oglądać. Ja osobiście spędziłem czas całkiem miło na nieustannym... śmianiu się z tego co pojawiało się co i rusz na ekranie.

> > > S P O J L E R Y !!! < < <

Jednak scena nad morzem, gdzie niby topi się surfer, nastolatek chciałoby się powiedzieć, a tymczasem jest to już niczego sobie blond jurny byczek, a matka woła na niego po imieniu łamiącym się głosikiem, a koleś wypływa nieprzytomny do góry brzuszkiem i fala prawie wyrzuca go na brzeg, a ona wała dalej "Dżosz, synku! Czy nic mu nie jest?" :D No myślałem, że zejdę ze śmiechu!
Ale co się dzieje? Podbiega główny amant chłop z ponad 190cm wzrostu i na oko 90-100 kilo wagi, wbiega ze 3-4 metry w ocean i wyciąga nieudacznika z wody takiej po kolana, najwyżej po uda i w późniejszej rozmowie wspomina, że gdyby nie jego luba, to chłopak by nie przeżył, bo ona jak podbiegła odwróciła go tylko na plecy i on sam wypluł wodę! Voila! Jest ratunek! :D Bohater stwierdza, że jej pomoc była nieoceniona, bo on po tym podbiegnięciu kilka metrów i wyciągnięciu chłopaka z wody po owe kolana UWAGA! - "nie miał już sił" i nie mógł nic już robić, nawet ręką machnąć!
Nosz komedia wszech czasów!
;D

Drugi raz (w znaczeniu ponownie) bym już nie obejrzał, ale jeden raz można i chyba nawet warto, bo ubaw był przedni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones