PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Jak dla mnie film jest dobry, ciekawa historia, nie uważam żeby był przewidywalny. Wręcz przeciwnie zaskoczył mnie kilka razy. Natomiast muszę się zgodzić z tym,że brakło spójności. Ten film jest lekki, przyjemny, a scenariusz wydawał się być czymś głębszym, wyjątkowym,mądrym. To nie wyszło. Zabrakło tajemnicy, wzruszeń, emocji, przeżyć wewnętrznych. Tu winiłabym aktorkę, jest sympatyczna ale kompletnie nie wczuła się w rolę. Grała raczej "legalną blondynkę" niż kobietę która ma za sobą kawał historii. Jej partnera natomiast, przeciwnie, bardzo się lubi. W nim można się zakochać, w niej? chyba nie...a ja lubię w filmie "pokochać"bohatera. To on nadaje zarys dziełu.Mogło być psychologicznie, sielankowo, tajemniczo, emocjonalnie... mogło być pięknie, a jest dobrze:) Podejrzewam,że książka była lepsza, aczkolwiek nie czytałam. Sam pomysł i zarys fabuły świetny, niewykorzystany w pełni. Nie mniej jednak, podobało mi się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones