PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 550
ocen
7,2 10 1 77550
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Przeczytałam najpierw książkę Nicholasa Sparksa, na której podstawie tworzony był ten film. I
muszę stwierdzić, że się ogromnie zawiodłam filmem, książka bardzo mi się podobała, trzymała w
napięciu do samego końca, sceny miłosne ukazane były przepięknie, oczekiwałam tego również od
filmu, lecz było całkiem inaczej. Rozumiem, dla potrzeb filmu historia jest trochę zmieniona, no ale
bez przesady. Przeczytajcie ksiażkę, to zrozumiecie o czym
mówię, a mogła bym się jeszcze bardzo rozpisać.

marlena1697

Jak czytałam inne książki Sparksa na podstawie których tworzono później filmy to żaden nie dorównywał książce ;) Już tak widocznie jest. Ale jest jeszcze nadzieja w The Best of Me. Czytałam niedawno tą książkę i musze powiedzieć, że jedna z najlepszych tego autora. Teraz czekam z niecierpliwością na film, który ukaże się niedługo....Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Ola_Kie

Ja najpierw zobaczylam film a później przeczytalam może źle może dobrze ale zarówno mi sie podoba książka jak i film w książce lepiej przedstawiono fragment z kavinem jego śmiercią hmm pisząc to po chwili zastanowienia książka jest lepsza tylko troszeczka ale jednak co do tego,, na podstawie ,, to bardzo sie rożni nie jednak goroco polecam i film i książkę . plus filmu za aktorów :-)

ocenił(a) film na 8
marlena1697

Książka zawsze bardzo różni się od filmu :/

ocenił(a) film na 7
marlena1697

a czy książka ma taki sam tytuł?

Hagraven

tak :D

ocenił(a) film na 8
marlena1697

Nie można porównywać książki do filmu, nawet jeśli film był robiony na jej podstawie tudzież fundamentach. Wiadomo, że w książce autor ma większe pole do popisu, a film jest za krótki żeby pomieścić wszystkie szczegóły w filmie. Porównywać książkę do filmu to tak jak porównać worek ziemniaków do klawiatury komputerowej. Pozdrawiam.

marlena1697

Dokładnie, mam tak samo jak Ty. Książka rewelacja, film natomiast pozostawia wiele do życzenia... Pomijając już wydarzenia, które w jednym i drugim dzielę nie mają zbyt wiele podobieństw to mnie najbardziej razi kreacja postaci, w ksiazce miedzy dwoma bohaterami była tajemniczość, brak zaufania, ostrożność, a w filmie? Szybko poszło, jak w średniej komedii romantycznej.

ocenił(a) film na 7
marlena1697

moim zdaniem akurat ten film dużo sie od książki nie różni ..takimi szczegółami .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones