PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Kiczowaty niestety..

ocenił(a) film na 3

Znacznie gorsza wersja "Sypiając z wrogiem".Nieprzekonywujaca gra aktorów i w sumie słaby scenariusz bez większych emocji.Niedoścignionym melodramatem dla mnie pozostanie ewidentnie "Co wydarzyło się w Madison County"

ocenił(a) film na 3
Ewako

ode mnie również 3. film mega przewidywalny. końcówkę odgadnęłam mniej więcej po pół godzinie filmu. no ale cóż to autor miał na myśli pisząc taką książkę a reżyser kręcąc film. Widziałam lepsze melodramaty. Ten wieje nudą

ocenił(a) film na 6
Ewako

Nie ma co się dziwić wyboru filmu.... Streep i Eastwood.

Sypiając z wrogiem też wysoko cenię, do melodramatów doliczę Godziny i Wieczór ((z tych nowszych)

Z tych starszych to zdecydowanie Kwiaty Na Poddaszu, Idź w Stronę Światła

ocenił(a) film na 2
Ewako

A ja mogę się czegoś zapytać niby dlaczego k... tak dobre oceny dla tej kaszany nad kaszanami?czy są jeszcze jacyś ludzie na film webie lubiący dobre kino a nie jakąś bezsensowną kupe?Aktorstwo na poziomie Warsaw Shore,fabuła tak przewidywalna i pseudo ambitna,że do pewnego momentu pomyślałem sobie-czyżby to spot jakiejś partii politycznej?I nie do końca się pomyliłem bo wielu złapało haczyk.Fabuła jak telenowela-och ta biedna ślicznie się uśmiechająca zagubiona blondynka,która lubi malować podłogi,zły mąż alkoholik i na dodatek policjant muuu ,koleżanka duch prosto z lasu nie z biedronki i jej mąż z dziećmi który uczyni na nowo szczęśliwą panią uciekinierkę am plum plum am co za zajsrany gniot.Spotkałem się z opiniami,że zakończenie było zaskakujące...ee ta wcale nie było takiego wątku w wielu innych produkcjach na prawdę w cale hłe hłe hłe

ocenił(a) film na 2
dou

Hahaha,oj muszę się z Twoją wypowiedzią zgodzić.Film jest okropny,aktorzy sztuczni,i ten motyw z listem od nieboszczki...No cóż,gdybym była świeżo upieczoną kochanicą wdowca to z pewnością ucieszyłby mnie list od trupa z zaświatów!!!!!!Miazga.Zastanawia mnie,kto takie ckliwe historyjki wymyśla?

ocenił(a) film na 2
Ewako

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones