PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 534
oceny
7,2 10 1 77534
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Historia może się wydawać znajoma i trochę schematyczna aż do zakończenia filmu ,które swoja
oryginalnością zaprzecza tym dwom określenia ,także proponuje wytrwać do samego końca . Co
pozostałych elementów to np gra aktorka zadowalająca i jedno mile zaskoczenie - główna
bohaterka która z początku swoim wyglądem skojarzyła mi się raczej z nieprzesadnie inteligenta
blondynka z typowych komedii amerykańskich okazała się być bardzo przyzwoita i barwna
postacią . Reszta bohaterów w początku ,jedyne do czego mogę się przyczepić to bezpłciowy
soundtrack na którego zawsze zwracam uwagę ,bo to muzyka buduje nastrój w tle i pozwala
nam lepiej wyczuć emocje odpowiednie do danej sytuacji w filmie. Wiem ,że ta produkcja nie
jest arcydziełem ,ale zwykłam doceniać filmy w których występują jakieś nowe, zaskakujące
rozwiązania ,a przede wszystkim ekspresyjne momenty .

ocenił(a) film na 9
Woodkid

główna bohaterka świetna :) bardzo ją polubiłam. Ogólnie fajni aktorzy i od razu lepiej sie film ogląda :)

ocenił(a) film na 8
Woodkid

co z żoną Alexa? na końcu filmu okazuję się, że jest nią sąsiadka Katie - Jo. Jednak jej mąż myśli, że żona nie żyje i zmarła na raka. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones