PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 534
oceny
7,2 10 1 77534
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Nudny i przesłodzony

ocenił(a) film na 4

Fabuła nudna, żadnej emocji. Obrazki niby ładne, ale to tak cukierkowe landschafty, że aż zęby bolą patrzeć. Polecam tylko bezkrytycznym wielbiciel(k)om ckliwych romansideł.

ocenił(a) film na 3
zimeke

zgadzam się w 100%.
film plastikowy i bez wyrazu, wszystko mdłe i szablonowe oczywiscie poza zakonczeneniem ktore i tak nic nie wnosi tylko jeszcze większą ckliwość . Zdecydowanie strata czasu, i to nie ze względu na gatunek romansu bo taki film tez lubie (np.Pamietnik) po prostu film slaby

ocenił(a) film na 9
zimeke

Mimo, że najbardziej cenię sobie filmy z gatunku thriller oraz kryminał, uważam że film naprawdę godny uwagi i polecenia! Nudny, bez emocji, plastikowy? Mam wrażenie, że nie oglądaliśmy tego samego filmu... Jak na melodramat Szanowni Panowie, warto poświęcić czas i obejrzeć go z ukochaną, nie będziecie żałowali - jest kilka momentów jak z dobrego kryminału. POLECAM!

ocenił(a) film na 2
npbkknj

Ja jestem kobietą i też stwierdzam jak chłopcy wyżej.
Film jest okropny, plastikowa gra aktorska, sceny nijakie i ogólnie klawa fabuła.
Film polecam jedyni do spania.
Pozdrawiam!

titka_dritka

Przez Ciebie nie zobacze filmu!

ocenił(a) film na 4
zimeke

Zabrałem się do oglądania zwiedziony wysoką oceną na FW.A to filmowy Harlequin! Jak ktoś lubi...Ja nie.

ocenił(a) film na 8
zimeke

Narzekacie na film? Ja także, rewelacji nie ma. Natomiast polecam książkę film do niej może się schować :)

ocenił(a) film na 7
nestlle

A ja uważam, że film wspaniale oddaje klimat książki. Bohaterowie dobrze "wczuli" się w swoje role, fajnie było obserwować głównych bohaterów razem na ekranie, dzieciaki też fajne - dokładnie takie jak sobie ich wyobrażałam czytając. Wszystkie wątki ładnie zachowane (z drobnymi odstępstwami). Film bawił i wzruszał dokładnie tak jak książką. Jak dla mnie 8.

tiifanys

Mnie nie rozbawił, może trochę wzruszył pod koniec, ale nic śmiesznego w nim nie znalazłam. Film na tzw tea time... Gdy za oknem wieje wiatr N. Sparks jest niezawodny. Mój mąż po 20 mnutach zaczął grać na telefonie, więc chyba jednak bardziej "babska" produkcja. niemniej warta zobaczenia i na pewno sprawie zrealizowana. W takich filmach brakuje mi realizmu związanego z tzw. technicznym aspektem i ciągiem dalszym w kwestii stricte prawnej. Nie zdradzam rzecz jasna, czego mi pod koniec zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones