PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 550
ocen
7,2 10 1 77550
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

O przeprowadzce do miasteczka, zaczynaniu od nowa... ?

ocenił(a) film na 8
EastJudas

hannah montanah forever :D

ocenił(a) film na 7
tuna12

"The last song" - także z Cyrus i także na podstawie powieści Nicholasa. Ponad to, nie można czepiać się gry aktorskiej Miley, gdyż scenariusz był napisany przez samego Sparksa dla niej, więc wiedział na jak głęboką wodę się rzuca :D

tuna12

Nie no żartuj :)

Tu znajdziecie podobne filmy: http://www.filmypodobnedo.pl/Bezpieczna-przystan/

ocenił(a) film na 6
tuna12

W save haven nie grała Cyrus tylko Julianne Hough zresztą dużo większy talent ma

ocenił(a) film na 8
EastJudas

http://www.filmweb.pl/film/Szcz%C4%99%C5%9Bciarz-2012-505402

ocenił(a) film na 7
EastJudas

Ogólnie poszukaj wśród ekranizacji Sparksa. Jeśli ten film ci się podobał, to nie powinnaś być zawiedziony/a na innych. 'Feelclose' podrzucił/a ci "Szczęściarza" - ode mnie minus za główną rolę ZEfrona, niemniej książka należy do moich ulubionych, podobnie jak "Bezpieczna przystań", która swoją drogą, powinna mieć już polski tytuł na głównej...

tpiapiac

Przecież Efron zagrał w Szczęściarzu bardzo dobrze. W ogóle jest to dobry aktor, nie wiem dlaczego jest tak szufladkowany...

ocenił(a) film na 7
drenz

Cóż... To zależy... Nie twierdzę, że jego rola była tragiczna, ale dla mnie było to mało przekonujące. Poza tym, kilkukrotnie przed obejrzeniem filmu czytałem książkę i inaczej wyobrażałem sobie wizualizację Logana.
Nie ma w mojej opinii nic z szufladkowania jego persony. Może i zagrał dobrze, jednak moje odczucia względem wcześniej czytanego oryginału i osoba Zacharego w opozycji, pozostawiająca pewien niedosyt emocjonalny...

W zasadzie, najlepszą grą aktorską wykazał się pies... Niemniej, oprawa muzyczna, zdjęcia i scenografia stoją na wysokim poziomie.

tpiapiac

Odnośnie szufladkowania to miałem na myśli rzeczy, które wypisuje większość internautów - że to słaby aktor, bo grał w High Scool Musical, ze to sezonowa gwiazdka Disneya etc. A gość się wyrabia i wg mnie wyrobi się jak Leonardo DiCaprio o ile nie będzie brał ról co popadnie.

ocenił(a) film na 7
drenz

Role (te poważniejsze, afterparty po HSM) dostawał całkiem wporzo. Nie koniecznie lubię jego sposób bycia, jako aktora, jednak nie nie neguję tego, że nie potrafi grać. Podobała mi się jego rola w "Charlie St. Cloud". Fabuła filmu mniej fascynująca, ale dawał radę, podczas gdy remake musicalu "Hairspray" zniszczył...
Leoś -"Incepcja" i pozamiatane haha :D

ocenił(a) film na 8
EastJudas

tego samego rezysera Czekolada, Kroniki portowe...troszke ambitniejsze niz filmy z Cyrus i Efronem... Chociaz od Szczesciarza zaczynam doceniac tego idona nastolatek :)

ocenił(a) film na 7
EastJudas

Może film "Sypiając z Wrogiem". Ma podobną fabułę co do filmu Safe Haven.

ocenił(a) film na 8
EastJudas

Wino Truskawkowe

p_t_13

"Nigdy więcej" z J.Lo w roli głównej :)

noname_21

Czekolada lub Półmrok ( tylko to bardziej thriller niż melodramat ).

ocenił(a) film na 8
EastJudas

chlopak z sasiedzctwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones