PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Film nie jest wysmienity. Plus za obsadę. FAbuła, jak mówicie przewidywalna, z wyjatkiem końcówki. Ale według mnie ma to cos, co zadowoli widza. Przyjemnie się ogląda. Wielki plus za scenerię, widoki, palce lizać :D Daję nawet 7. Wiem. ze naciągniętą, ale mnie się fajnie oglądało. Głowni bohaterowie są tacy naturalni.

ocenił(a) film na 7
Zyndap

Do mnie ta aktorka zupełnie nie trafia, co jest dobrego w tym co zagrała? Co pokazała nie mówiąc, bez słów? co mówiła jej mimika twarzy, gesty, jakie targały nią emocje? Kim była, jaka była? co było w niej wyjątkowego? Myślę,że ludzie po takich przeżyciach mają coś więcej do pokazania niż uśmiech, i są mniej ufni. Rozumiem,że ona pogodziła się z tą sytuacją i dla niej to było coś już normalnego, ale obyło się bez zadraśnięcia? W którym momencie swoją grą pokazała piętno przeżyć, które 100% dałoby się wyczuć w postaci, której się przytrafiła taka historia... Chyba bym wolalała już w tym filmie Kate WInslet.

ocenił(a) film na 7
zosia1403

Zosiu, masz poniekąd rację z tą aktorką. Mało można się w nią wczuć. Lecz każdy inaczej interpretuje grę aktorską i jej role w filmie. Szczerze mówiąc nie oczekiwałem po tych aktorach czegoś więcej niż pokazali. :D

Zyndap

A mnie się podobała chemia między aktorami. W ogóle nie widać tak dużej różnicy wieku między nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones