PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34088}

Beztroskie lata w Ridgemont High

Fast Times at Ridgemont High
6,2 4 402
oceny
6,2 10 1 4402
5,8 9
ocen krytyków
Beztroskie lata w Ridgemont High
powrót do forum filmu Beztroskie lata w Ridgemont High

Kiedyś znalazłem taką listę i konsekwentnie oglądam kolejne pozycje. Jest wśród nich i ten film. Obejrzałem i zastanawiam się dlaczego znalazł się ww. zestawieniu? Film dobry, momentami śmieszny, ale dlaczego znalazł się obok takich klasyków jak "Szczęki", "Dobry Zły i Brzydki", "Matrix" itd. Czy to ze względu na tematykę, obsadę?

Limakuna

A dlaczego "Matrix"? Nie wydaje mi się, bym coś stracił umierając bez obejrzenia tego filmu, jak zapewne i wielu innych z tej listy.

eltoro10000

Nikt nic nie straci, jeśli umrzesz nie obejrzawszy. Natomiast dla widza bardziej zainteresowanego kinem "Matrix" to pozycja ciekawa. Pod wieloma względami nieoryginalna, podobnie jak większość filmów, które cenisz, jest to jednak zgrabne połączenie ciekawych motywów, wszystko ładnie wykonane, jeszcze bez przerostu formy nad treścią. Dlatego.

eltoro10000

bo to taka biedna filozofia w efektownym (wowczas) opakowaniu. Duzo latwych odwolan sie pojawia w filmie, ktos po przeczytaniu artykulow o metafizyce i polityce na wikipedii bedzie sie jaral ze rozumie o co chodzi smiesznemu murzynowi, a jak wiadomo quantity>quality w oczach aspirujacych mas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones