PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693177}
6,2 57 905
ocen
6,2 10 1 57905
3,5 4
oceny krytyków
Bezwstydny Mortdecai
powrót do forum filmu Bezwstydny Mortdecai

Złota Malina

ocenił(a) film na 2

należy się Złota Malina za całokształt filmu. Dobrze, że miałem darmowe bilety do kina, bo inaczej plułbym sobie w brodę, że na niego poszedłem. Największy kicz tego roku.

ocenił(a) film na 5
Maniek_39

Witam:) może nie złota malina, ale zgadzam się - film straszliwie nudny, przy takiej obsadzie to jest naprawdę trudno zrozumiec ;)

ocenił(a) film na 5
elektrokofewarka

najwiekszym kiczem tego roku to byli szybcy i wsciekli. ten film jest glupkowaty ale na 4-5 zasluguje bez przesady.

ocenił(a) film na 5
stiffler1989

Witam:) przecież dałem 5 ;)

Maniek_39

Fakt. Straszny niewypał.

ocenił(a) film na 9
Deremyth

Bredzisz.

Maniek_39

znowu mówi o sobie, ale żeby od razu nazywać się kiczem..

ocenił(a) film na 9
Maniek_39

Chyba kiepsko sypiasz

ocenił(a) film na 5
tytus01

chyba ty skoro dajesz takiemu gniotowi 9. To widac jaki masz slaby gust. To juz nawet nie bede patrzec jak oceniles inne filmy

ocenił(a) film na 2
Maniek_39

Zgadzam się, powiem w prost, żałuje że go obejrzałem, bo nawet ani razu się nie uśmiechnąłem, wszystko było hmm... żałosne.

użytkownik usunięty
D3Mania

A ja jeden raz tak. Jak był tekst o Eton.

użytkownik usunięty
Maniek_39

Jeszcze Złota Malina dla Deppa

ocenił(a) film na 8
Maniek_39

Niesamowite, jak różne są gusta. Ja jestem tym obrazem zachwycony.

ocenił(a) film na 2
Saddam_filmweb

na szczęście jest nominiowany do Złotej Maliny i na pewno ją dostanie.

ocenił(a) film na 9
Maniek_39

Dla mnie film był cudowny, nie zasługuje na Malinę.

ocenił(a) film na 2
Lilits

w którym miejscu był on cudowny? Gdyby był tak fajny, to nie zaliczyłby budżetowej wtopy.

ocenił(a) film na 9
Maniek_39

Naprawdę uważasz, że zobaczysz w tym filmie to, co ja, skoro ty dałeś 2 a ja 9? Dla mnie ten film był cudowny, z przyjemnością obejrzę go znowu i szczerze nie interesuje mnie czy zaliczył "budżetową wtopę" czy nie, mi się podobał i to, ile pieniędzy zarobił nie ma z tym nic wspólnego.

ocenił(a) film na 2
Lilits

ciekawi mnie właśnie gdzie jest ten humor w tym filmie. Bardziej mi przypominał żałosne seriale typu sit-com. Brakowało tego sztucznego śmiechu.

ocenił(a) film na 9
Maniek_39

Każdy z nas jest inny, Ty uważasz, że humor jest sztuczny a dla mnie wręcz przeciwnie. Nie nazwałabym "Teorii wielkiego podrywu", "Przyjaciół" czy "Frasiera" żałosnymi, a to przecież sit-comy, ale mamy różne gusta, jak widać.

ocenił(a) film na 9
Lilits

Dla mnie rownież film jest ekstra. Mało interesują mnie Złote Maliny czy opinia innych. Każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 8
kingabla

Tak trzymaj!
Już dawno temu zauważyłem, że Złote Maliny nie mają nic wspólnego z poziomem filmu - odzwierciedlają jedynie proporcje spodziewanego (twórcy i obsada) boxoffice do uzyskanego.
Film zbyt brytyjski dla amerykanofobów i za mało brytyjski dla anglofobów by mógł odnieść spektakularny sukces ale dla osoby "z zewnątrz" szalenie zabawny - nawet kloaczne dowcipy są na tyle lekkie, że bawią.
Johnny Depp nie dał z siebie nic - jest Johnny Depp'em a nie Mortdecai'em, ale kreacje Paula Bettany'ego i Gwyneth Paltrow graniczą z doskonałością.
Nominację do Złotej Maliny dla Gwyneth Paltrow, za jedną z najlepszych jej ról, można porównać jedynie do wygranej Maliny przez Sandrę Bulloc za chyba najlepszą (przynajmniej najtródniejszą) jej kreację.

Maniek_39

"Najgorsze ekranowe dopasowanie Johnny Depp i jego doklejane wąsy" - nominacja zabawniejsza od całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones