PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490204}

Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki
5,6 4 246
ocen
5,6 10 1 4246
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D
powrót do forum filmu Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

film uświadamia, że właściwie to naprawdę wyłapywano bezpańskie psy by potem je wywieźć i
przygotowywać na wyprawy w kosmos, na koniec filmu podczas napisów można było zobaczyć
zdjęcia/filmiki archiwalne...smutne, że takie niewinne pieski musiały zginąć, by zaspokoić
naukową wiedzę :( jak tak bardzo kiedyś ludziom zależało żeby poznać kosmos to sami mogli
lecieć, a nie że wyręczali się psami czy też szympansami... co do bohaterów filmu to Biała i Strzała
są postaciami sympatycznymi, a szczurka i papuge uważam za postacie zabawne ;)

Claudia204

Życie ludzkie jest cenniejsze niż zwierzęce. Taki jest już nasz świat. Nie bez powodu najpierw przeprowadza się eksperymenty na zwierzętach, a potem na ludziach.

ocenił(a) film na 8
Claudia204

Ogólnie to zgadzam się z Tobą, z tym, że akurat Biełka i Striełka powróciły całe i zdrowe na Ziemię. Z misją w jedną stronę wysłano np. Łajkę.

ocenił(a) film na 6
Claudia204

zgadzam się że nie powinni wysyłać zwierząt w kosmos, tylko ludzie To nieetyczne skazywać zwierzęta na śmierć

Eazy96

czyli lepiej by zgineli ludzie serio? to będzie etycznie?

ocenił(a) film na 6
olbrzym45

lepiej żeby ginęli zasrane profesorki jak ich dupa swędzi a zwierzętom dać spokój i pozwolić żyć na ziemi.

Eazy96

a co jest ważniejsze ludzie czy zwierzęta? może o tym warto pomyśleć ? i tak tego pewnie nie zrozumiesz a jeżeli aż tak chcesz bronić zwierząt to nie powinieneś korzystać z ubrań i innych przedmiotów które służą na co dzień. a Po za tym ci zasrani naukowcy dali ci internet i satelity dzięki którym możesz pisać takie głupie komentarze pomyśl też o tym.

zapewne nie nie wiesz kim był Vładymir Komarow ale zastanów się co musiała czuć jego rodzina kiedy ginął na ich oczach na filmie.

nie uważam też zwierzęta należy podawać eksperymentom bo rozumiem że nie jest to odpowiednie ,ale zawsze dla mnie ważniejsi będą ludzie

ocenił(a) film na 6
olbrzym45

chodzi mi o to że nienawidze ludzi którzy chcą osiągnąć coś cudzym kosztem.Gdyby nie zwierzęta na ziemi wysyłano by ludzi którzy mieli by i tak na to wyje*ane.Niech ginął ci których tam ciągnie a kto mu kazał sie tam pchać? Wiedział chłop na co sie pisał.Jego rodzina też.I wisi mi czy miałbym internet ja sie o nic nie prosiłem.Czaisz?

ocenił(a) film na 7
Claudia204

Wcześniej znałem tylko historię Łajki i amerykańskich małp - teraz wystarczy internet i po 30 sekundach poznałem historię Wietrzyka i Węgielka (Wietierok i Ugolok), zresztą każdego dnia w imię "postępu" cierpi i umiera tysiące zwierząt przeróżnych gatunków. Jakby rzecz działa się za Stalina, to niemal na pewno wysyłanoby więźniów - ciesz się, że zamiast na Kołymę w kosmos cię wyślą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones