PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96482}

Biały Bim, Czarne Ucho

Belyy Bim - Chyornoe ukho
7,5 1 280
ocen
7,5 10 1 1280
Biały Bim, Czarne Ucho
powrót do forum filmu Biały Bim, Czarne Ucho

Naprawdę rewelacyjny, choć początek może wydawać się trochę nudny. Ten film powinien obejrzeć każdy człowiek, który wykazuje się brakiem szacunku do zwierząt oraz brakiem pokory.
Według mnie nadaje się dla dzieci, które zaczynają już samodzielnie wyciągać wnioski, ponieważ uczy wrażliwości na krzywdę w różnej postaci i tego mu odmówić nie można. Trochę mniej nadaje się dla dzieci, które jeszcze odbierają wszystko w dosłownym znaczeniu.
Sama po raz pierwszy oglądałam ten film będąc jeszcze w podstawówce, a teraz po raz drugi, kiedy już jestem dorosłą osobą. Muszę przyznać, że tak za pierwszym, jak i za drugim razem ryczałam jak bóbr oglądając go i mając w głowie obrazy swoich śp. psów. Jedyne do czego mogłabym mieć zastrzeżenia to końcówka, która jest trochę zaprzeczeniem całości, choć troszeczkę w tym prawdy jest. Teraz już chyba nie ma takich wartościowych filmów, dlatego mam nadzieję, że nigdy nie zniknie z sieci i jeszcze nie raz do niego powrócę, bo naprawdę warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones