PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4168}

Biały myśliwy, czarne serce

White Hunter, Black Heart
6,6 2 429
ocen
6,6 10 1 2429
Biały myśliwy, czarne serce
powrót do forum filmu Biały myśliwy, czarne serce

Filmy Clinta i z Clintem znam z nieco innej perspektywy. Tu może bardziej należałoby się przyjrzeć właśnie stronie psychologicznej filmu, bo akcja to taka sobie raczej. Drzemka zaliczona ;)

ocenił(a) film na 6
Schlagzeuger

Jeśli chodzi o umiejętność wqrwienia widza, to trzeba oddać Clintowi co clintowskie, bo pierwszy raz zdołał mnie wqrwić pustym brechotem, czego się po nim nie spodziewałam. Ale to jedno, co mogę na przewrotny plus dać. Fabuła cienka, jak to mówią, jak d^pa węża - banał, skrzyżowanie pseudo Jacka Londona z tandetną wersją Karen Blixen. Tylko dla mających nadmiar wolnego czasu.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Niestety jestem podobnego zdania

andpol


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

kotbury

Vice versa

TangoAndWaltz

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 6
kotbury

Jako wegetarianka nie jem kur, więc nie mam co macać. Cholibka... akurat wycelowałeś po filmie 'Movie 43' z Richardem Gere i mnóstwem dowcipów erotycznych :))) Dobry strzał.

Schlagzeuger


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones