PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 324
oceny
6,4 10 1 28324
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

10/10

ocenił(a) film na 10

Genialny!!! Świetne efekty specjalne,ciekawy scenariusz.Film trzyma w napięciu aż do ostatniej minuty.Mistrzostwo

ocenił(a) film na 2
anulek13

Dobra ściema :p

kamil_burchard

No co, mi też się podobał :D

ocenił(a) film na 2
chachotterie

To ja chyba oglądałem inny film :P choć to było 3 lata temu...

kamil_burchard

A tak serio glądałam to dopóki nie zaczęła się "rozkręcać akcja" w bibliotece...

ocenił(a) film na 2
chachotterie

To siej herezji młoda ;O

kamil_burchard

Dryfujesz po płytkim sensie moich intencji, gdybyś chwilę się zastanowił zrozumiałbyś, że to nie jest herezja ;)

chachotterie

płytkim odebraniem sensu*

ocenił(a) film na 2
chachotterie

"Nie szukam sensu w sensie. Duszę się w tym kredensie."

kamil_burchard

Gdybyś go nie szukał, nie wykombinowałbyś tu herezji ;)

ocenił(a) film na 2
chachotterie

bla bla bla :)

ocenił(a) film na 2
anulek13

Niestety, film jest jednym z najniższej półki. Nie wart obejrzenia. Mega familijny dla młodych rodzin z dzieciaczkami. Fatalny. Brak jakiegokolwiek zaangażowania twórców w sam film. Efekty komputerowe są masakryczne, udźwiękowienie filmu tragiczne... Scenariusz wzięty od tak bądź napisany na parapecie na szybko. Film 2/10. 2 jedynie za grę Kelly Hu - dobrą jak na ten film.

anulek13

Niestety, choć lubię filmy tego typu, to było słabiutkie. Przede wszystkim gra aktorska bardzo kiepska, kilka razy miała ochotę wyłączyć (np. gdy zobaczyłam jednorożca...) ocena 4 tylko dlatego, że było kilka momentów, w które mnie rozbawiły.

ocenił(a) film na 2
anulek13

heheheheheheh. Dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones