PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196079}

Biegając z nożyczkami

Running with Scissors
6,7 7 407
ocen
6,7 10 1 7407
6,7 3
oceny krytyków
Biegając z nożyczkami
powrót do forum filmu Biegając z nożyczkami

"Biegając z nożyczkami" bardzo mi się podobało. Znacie jakieś inne filmy w tym kilmacie? Na wstępię piszę, że "Royal Tenenbaums" widziałem i jedynymi rzeczami, które łączą te filmy jest dziwna rodzina i to, że w obu produkcjach gra Gwyn.

Z góry dzięki za tytuły!!! :)

ocenił(a) film na 10
Polish

Jedyne, co mi przychodzi do głowy to "Requiem dla snu". Wydają mi się być odrobinę podobne

ZabaMonika

"Requiem"?! ciekawe w jaki sposób... oO
ze względu na klimat polecam "Jabłka Adama", "Ghost World", może jakieś filmy Burtona, np. "Big Fish", może jeszcze "What's Eating Gilbert Grape?", "Very Annie Mary", "Being John Malkovich", "Blow Dry", "Rules of Attraction", "Little Miss Sunshine", "Twelve and Holding"... niektóre są bardziej podobne, niektóre mniej

ZabaMonika

Tutaj masz jeszcze propozycje podobnych: http://www.filmypodobnedo.pl/Biegajac-z-nozyczkami/

Polish

W sumie to nic mi nie przychodzi do glowy, ale jeśli podobało ci się "Royal Tenenbaums", to koniecznie obejrzyj inne filmy Wesa Andersona (Szczególnie polecam "Rushmore")

ocenił(a) film na 7
Polish

tideland - kraina traw
big white
family stonegarden state

ocenił(a) film na 10
Polish

mi przypomina "Garden State" nie wiem czemu.. moze ten klimat taki.. ale naprawde bardzo. :)

ocenił(a) film na 10
Karo_5

pierwszym filmem jaki przyszedł mi do głowy był również "Powrót do Garden state", więc coś w tym musi być ;) Dodatkowo może "Miłego dnia?" a.k.a. "Chumscrubber".

Karo_5

a jeśli Ci przypomina "Garden State" to możesz spokojnie dodać "Absolwent"
no więc
"Absolwent"

Polish

Wydaje mi sie ,że spodobała by Ci się "Pianistka".

użytkownik usunięty
Niv_

a mi się wydaje, że "little miss sunshine"

ocenił(a) film na 7
Polish

"Świat według Garpa", "Hotel New Humpshire"- polecam.:)

kawaipapierosy

Jacie. Ten fim jest taki dziwny i głupi, że aż mi się podoba... xD

użytkownik usunięty
xxxverciaxxx

Film swietny! Dawno nie ogladalem tak dobrego filmu! 9/10 !!!

ocenił(a) film na 9
Polish

a mi od razu przypomniał się Little Children.. nie wiem do końca dlaczego, ale niewątpliwie warto go obejrzeć, jeśli jeszcze ktoś nie widział ;> pozdro

ocenił(a) film na 8
Polish

"sekretarka" jest bardzo w tym stylu, tez kazdy bohater ma jakies problemy natury psychicznej ;)

ocenił(a) film na 5
Polish

polecam WACKLESS.perełka........................................................

ocenił(a) film na 9
Polish

dla mnie także podobny do tego filmu jest "Hotel New Hampshire" i "Powrót do Garden State", a od siebie dodam filmy Andersona "Magnolia" i "Punch-Drunk Love".

ocenił(a) film na 9
Marian_12

dla tych filmów wspólne jest, to że opowiadają o poważnych problemach w zabawny sposób, bez pretensjonalności.

ocenił(a) film na 9
Polish

Mi też przypominał z klimaru "Requiem..." ;)

użytkownik usunięty
nova

chuja walfla, nie! hksjmdhjbxmnifkjmxnusdjm

ocenił(a) film na 7

mnie requiem nie przypominał, a klimatem, w moim odczuciu, psauje do "Rage in Placid Lake" - też o chłopcu wychowanym w patologii. Niezła satyra, tylko brak wątków autobgr.

ocenił(a) film na 6
Polish

odrobinę jakby Arizona dream? Ma coś podobnego w klimacie, chociaż oczywiście nie są takie same ;)

ocenił(a) film na 7
Whisky_

Polecam goraco "niezasłane łóżka" i "hight art " hmmmmm moze jeszcze "wyśnione miłości" bardzo fajny film ale troszke inny klimat :)

julia_dyga

a "Igby goes down" i "Eulogy" z Zooey ?

Polish

Secondhand Lions

ocenił(a) film na 8
Polish

A mnie przypominał świetne "Przekleństwa niewinności".

Polish

Podobało ci sie a dałas 6

ocenił(a) film na 9
ilkaaa

Dziwi mnie, że nikomu nie skorarzyło się z American Beauty, bo to moje pierwsze i najbardziej nasuwające się skojarzenie,
Nie pytajcie czemu.

Polish

Ja pojadę trochę na ostro, w sumie też rodzina i tez patologie;-) Bijitâ Q (Visitor Q)

Polish

Posłuchaj Gościu. Niech nikt z tych "niedzielnych oglądaczy" nie miesza ci w głowie. Jedynym komedio - dramatem ze szczyptą groteski, który przywołuje klimat "Nożyczek" jest "Piknik pod Wiszącą Skałą". Miłego wlepiania gałów.

nado3

Ja tutaj muszę się poprawić, bo widzę, że temat wrócił na pierwsze miejsce. Nie chodziło mi o "Piknik..." tylko "Hotel New Hampshire". Podobny poziom groteski i rodzinnych indywidualności.

ocenił(a) film na 9
Polish

Jak już ktoś wcześniej napisał - "Powrót do Garden State", a jeśli chodzi o stężenie absurdu, groteski i ogólnego mind-fu*k'a to "Adaptacja" i "Intermission".

kate8910

jak Powrót do Garden State to też "Absolwent"

ocenił(a) film na 8
Polish

Podobny klimat ma np. Electrick children.

Polish

filmy Kusturicy
Absolwent
Arizona Dream
Edward Nożycoręki
Co gryzie Gilberta Grape'a
Historie kuchenne
Powder Room
Zagadka Powdera

Polish

ja dostrzegam podobieństwo do American Beuaty

użytkownik usunięty
Szarobure

Smazone Zielone Pomidory

użytkownik usunięty
Polish

Śniadanie mistrzów z Brucem Willisem

Polish

wszystko Terrego Gilliama
"Delicatesen", "Miasto zaginionych dzieci"

ocenił(a) film na 6
Polish

Bardzo podobny

https://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82ego+dnia-2005-123920

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones