PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196079}

Biegając z nożyczkami

Running with Scissors
6,7 7 407
ocen
6,7 10 1 7407
6,7 3
oceny krytyków
Biegając z nożyczkami
powrót do forum filmu Biegając z nożyczkami

Szalony film!

ocenił(a) film na 6

Dawno nie widziałam tak absurdalnego filmu, zabawnego. Nie jest to wybitne dzieło, jednak
ma coś w sobie i seans nie był katorgą. Nie bardzo wiem jak go ocenić, reasumując na
poprawę humoru będzie odpowiednim wyborem 6/10

ocenił(a) film na 10
milkacool2

Oooo ;( 6/10 dla tego znakomitego filmu to za mało... oceny powinny zaczynać się od co najmniej 8/10. Ja jak już wcześniej przedstawiłem daję mu 10/10 ;) Fantastyczny - właśnie takich filmów nam brakuje...

MF13

ja może bym dała 9, ale za te 'humorystyczne' scenki 'tylko' 6... nie lubię połączenia dramaty, psychologicznego z komedią...

ocenił(a) film na 10
dodsab

A ja uwielbaim takie połączenia ;) Pozdrawiam ;D

MF13

No wiesz... Albo płakać, ale się śmiać ;)

ocenił(a) film na 10
dodsab

Inny gust... inny człowiek ;)

ocenił(a) film na 6
milkacool2

Nie wiem czy polecałabym ten film na poprawę humoru. Owszem, bywa szalenie absurdalny, bywa nawet zabawny. Ale mimo to, nastawiając się od początku na stricte komedię, parę razy w trakcie seansu przeżyłam... rozczarowanie? Według mnie częściej był gorzki, przykry. Ogółem odebrałam go bardziej jako dramat, choć z dodatkiem humorystycznych scen łagodzących nieco ten posmak goryczy.

ocenił(a) film na 9
milkacool2

Ciężko jest zaszufladkować ten film jednym słowem, nie jest całkowicie dramatem, a już na pewno nie jest całkowicie komedią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones