PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4177}

Bierz forsę i w nogi

Take the Money and Run
7,5 10 489
ocen
7,5 10 1 10489
7,1 9
ocen krytyków
Bierz forsę i w nogi
powrót do forum filmu Bierz forsę i w nogi

Dopiero zapoznaję się z twórczością Allena, ale już wiem że powinienem zrobić to już wcześniej.
Niesamowita historia nieudacznika ukazana w perfekcyjny sposób, prześmieszne gagi jak i dialogi, cudo!
Polecam :)

ocenił(a) film na 3
kondzioff

Za to mi sie nie podobal, bardzo przewidywalny i przez to niesmieszny. Lubie filmy Woodego Allena ale ogladalem ichtylko garstje: "Annie Hall", "Vicky Christina Barcelona", "Zycie i cala reszta", "Co nas kreci, co nas podnieca". O ile w tamtych produkcjach mnie ujal tak w tym zdecydowanie uwazam ze jest strata 1,5 godziny. Polecam tylko zagorzalym fanom rezysera i jego filmow.

jabad

A mi właśnie "Bierz forsę..." jakoś bardziej przypadło do gustu niżeli tak zachwalane "Annie Hall". Będę musiał w przyszłości obydwa filmy odświeżyć i wtedy jeszcze raz zweryfikuję moje poglądy :)

kondzioff

Te filmy są zupełnie inne - wczesne dzieła Allena to taki Pythonowy humor, później jest bardziej neurotycznie.

aariciaa

Dokładnie mam takie same skojarzenia :P Może ta wersja mniej do mnie przemawia, bo jednak wolę tę drugą, ale podoba mi się różnorodność jego filmów. W tym przypadku było dość sporo dobrych i śmiesznych scen :>

ocenił(a) film na 10
kondzioff

Dokładnie! Jeden z topowych filmów Allena!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones