PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 237
ocen
7,4 10 1 154237
7,9 37
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

The Big Lebowski strasznie mnie rozczarował.Oczywiście zrozumiałem o co chodzi w tym filmie,ale oczekiwałem czegoś więcej,nawet nie wiem jak to określić.Dla mnie film do obejrzenia na jeden raz.

chalwaklb

też powiedziałem tak po pierwszym seansie ;) potem zostałem niejako zmuszony do powtórnego obejrzenia, i diametralnie zmieniłem zdanie :D nie mówię, że musisz, ale może warto spróbować :P

chalwaklb

Strasznie to smutne, że człowiek, któremu nie podobał się film musi się od razu bronić argumentami "zrozumiałem film, ale mi nie przypadł do gustu" :( To tylko pokazuje jacy bezczelni są ludzie na forum i do czego zmuszają inne osoby. Górnolotne komentarze krytykujące wyścig szczurów i życie w pogoni za kasą i luksusem, a bezczelni ludzie nie dadzą się nawet człowiekowi swobodnie wypowiedzieć. Bo jak autorze patrzę na Twój komentarz, to łatwo zauważyć, że wyczuwałeś, że Ci ktoś zaraz zarzuci głupotę i niezrozumienie filmu. Smutne to - mądrzą się na tym forum, uwielbiają ten film, a choć takimi są "geniuszami" (samozwańczymy rzecz jasna) nie mogą pojąć, że można mieć odmienne zdanie.
Mi niestety też film nie przypadł do gustu ale nie zamierzam się tak bronić... :) Ode mnie 6/10 za świetną grę i przyjemną końcówkę.
Jak dla mnie jest to jeden z tych filmów, które można streścić w jednym zdaniu i w tym samym zdaniu podsumować jakimś wnioskiem, a takich filmów nie lubię. Film jak film, w sam raz na jeden raz, nic szczególnego. Jeśli niektórzy muszą obejrzeć ten film aby dostrzec otaczający nas wyścig szczurów (i zbędne rzeczy, jakimi się zajmujemy i przejmujemy w życiu) to nic tylko siąść i płakać nad tym. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
AlexabezKeksa

10/10
Dziękuję Ci za ten komentarz ;) Jaka szkoda że nie mogę dać lajka ( bo bez tego ciężko żyć ) ;-P Wyżej cenię ten film ale gdyby każdy komu się coś średnio podoba lub nie potrafił tak napisać to FW byłby lepszy,

użytkownik usunięty
AlexabezKeksa

Jeszcze smutniejsze od tego, że niektórzy "geniusze" naskakują na osoby z odmienną opinią jest to, że ogrom ludzi naprawdę nie rozumie oglądanych przez siebie filmów i też zgrywa ekspertów.

chalwaklb

Mnie tez jakos rozczarowal i nie wiem co tu mozna wiecej komentowac.Kazdy ma swoja opinie,czasami cos Ci sie nie podoba i nie chce sie rozmyslac czemu.Po prostu to nie to;p Nie moja bajka.

ocenił(a) film na 10
chalwaklb

Shut the f@@@ up Donny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones