PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 801
ocen
5,8 10 1 74801
2,7 15
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Czy tylko ja ten film odebrałam tak ,że dla Emilii i Maćka rozstanie się jest zbyt ciężki, więc łatwiej im będzie znieść to ,że jedno z nich jest martwe. Że nie potrafią wyobrazić sobie tego że jedno z nich może być z kimś innym? Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie,Maciek i Emilia się ograniczyli, Najbardziej odczuwamy brak jakiejś osoby, kiedy siedzimy obok niej i wiemy, że ona nigdy nie będzie nasza. Może ten rodzaj cierpienia ich przerażał? Każdy za­bija kiedyś to, co kocha :) Tak odebrałam ten film i przepraszam ,że tak chaotycznie to napisałam, aczkolwiek nie potrafię pozbierać myśli po tym filmie.

ocenił(a) film na 10
Belfegor6

Dokładnie tak jak myślisz. A klimatu temu filmowi dodaje fakt, że scenariusz jest oparty na prawdziwej historii. Zagłębiając się w akta sprawy odnalazłem te wątki, które pojawiły się w filmie, i na tym też oparłem swój niedawny artykuł opowiadający o tej sprawie, i właściwie spinający i zamykający ją. Jeśli chcesz mogę go udostępnić, na priv

RedaZiom

No pewnie, bardzo bym się ucieszyła gdybyś mi podał link do artykułu :) I dziękuję za informacje :)

ocenił(a) film na 9
RedaZiom

Mogłabym również prosić o artykuł?

ocenił(a) film na 10
jestemZmarsa

na priv

ocenił(a) film na 2
RedaZiom

Nie ma sensu tu cokolwiek interpretować, scenariusz jest po prostu głupi. A tam, gdzie nie było pomysłu, by zalepić dziurę, to ją pozostawiano z wielkim mrugnięciem do widza - " no wiecie, tego nie powiem, żeby wyglądało, że to mądre, a wy to se zrozumcie jak chcecie, by nie wyszło, żescie głupi". Nie, to scenariusz jest głupi i bardzo słaby.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
RedaZiom

Dyskusja zakończona. Chcesz ze mną rozmawiać, to musisz się podciągnąć. Na chwilę obecną to cię zgłosiłem moderatorom. Liczę na reakcję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
pazurrr1501

rzucę tekst "nie masz racji bo nie" i uznam dyskusje za zamkniętą, bo moje zdanie jest i tak najważniejsze.
śmieszny jesteś :)

ocenił(a) film na 5
sofi_soso

a swoją drogą ten scenariusz nie był wcale taki zły, a historia jest oparta w dużej mierze na faktach, niedopowiedzenia w tym filmie robią robotę akurat.

ocenił(a) film na 2
sofi_soso

Nie, nie jestem śmieszny. Nie tracę czasu na zbędne dyskusje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
RedaZiom

można prosić o artykuł ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones