PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 799
ocen
5,8 10 1 74799
2,7 15
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

órka znanej piosenkarki Eleni została zamordowana w lesie w okolicach Przybrodzina
(gmina Powidz) zimą 1994 roku. Do tej pory okoliczni mieszkańcy dokładnie pamiętają
co działo się w lesie. Informacja o zaginięciu Afrodyty Tzoka obiegła całą Polską 22
stycznia 1994 roku. Eleni długo nie chciała mówić o tej tragedii. Po otrząśnięciu się od
złych myśli zrozumiała, że nie zazna spokoju jeśli nie przebaczy Piotrowi G., chłopakowi
Afrodyty, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. W programie „Niepokonani”
emitowanym niedawno na TVP Eleni opowiedziała co przeżyła od tego tragicznego
wydarzenia.


Morderca usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Po tragedii jaka dotknęła rodzinę
Eleni, piosenkarka wybaczyła mordercy.

Matka Afrodyty widziała, że uczucie łączące ją z Piotrem nie jest dobre. Kłóciła się o to ze
swoją córką wiele razy. Córka gwiazdy przeczuwała, że związek może się źle skończyć.
Rozmawiała o tym ze swoimi koleżankami


O sposobie przekazania pieniędzy gwiazda dowiedzieć się miała podczas drugiej
rozmowy. Nie chciała jednak czekać. O porwaniu natychmiast poinformowała policję,
która ustaliła, że 17-letnia Afrodyta spod Liceum Plastycznego w Poznaniu odjechała
samochodem 21-letniego Piotra G. Pojechali do Przybrodzina.

Została wywieziona do lasu, 80 kilometrów od Poznania i tam tego dokonał. Zrobił to
dlatego, że Afrodytka zerwała z nim. On powiedział, że tylko on będzie jej chłopakiem. Nie
mogła mieć koleżanek ani kolegów. To właśnie spowodowało, że mi się to bardzo nie
podobało. Czy tak mocno był zakochany w Afrodytce, że nie mógł sobie z tym poradzić?
Ona chciała odejść już wcześniej ale nie mogła. A kiedy odeszła było już za późno.” –
mówiła w programie TVP Eleni.

Z pierwszych zeznań 21-letniego Piotra G. wynika, że po rozmowie z jego ukochaną dał
jej do ręki pistolet, lecz gdy ta nie chciała oddać strzału wyrwał go z jej ręki i strzelił prosto
w jej skroń. Po sprawdzeniu pulsu oddał drugi strzał prosto w serce. Po zamordowaniu
Afrodyty morderca naciągnął na jej głowę kaptur, a ciało przykrył igliwiem. Chciał
zapewnić sobie alibi, dzwoniąc późnym wieczorem do Eleni z żądaniem okupu. Śledczy
wiedzieli jednak, że to tylko próba odwrócenia uwagi od prawdziwego przebiegu zdarzeń.


Juz w trakcie filmu zazcełam podejzewac ze ta smier mogla byc historia na której oparto
cała fabułe filmu , znana matka , starszy facet , dziewczyna w Liceum Plastycznym,
odgrodzona od przyjaciół , przed tym wydazeniem podobno malowała niezwykle ciemne i
depresyjne obrazy , on został skazany na 25lat a matka mu wybaczyła ,

w filmie sa sceny kiedy na koncu on dzwoni do matki , wiele , a podobno film ten jest
zainspirowany npewna historia ,

richardaiulia

HEJ
o jakim filmie piszesz?

ellano

filmie? brawo.
Eleni ....http://pl.wikipedia.org/wiki/Eleni
poczytaj sobie. a autorka posta opisuje prawdziwą historie śmierci jej córki...

Frankieestein713

Tak się składa że Eleni znam doskonale i tą tragedię przeżyłam głęboko, lecz intryguje mnie ten wpis
- Juz w trakcie filmu zazcełam podejzewac ze ta smier mogla byc historia na której oparto
cała fabułe filmu , znana matka , starszy facet , dziewczyna w Liceum Plastycznym,
odgrodzona od przyjaciół , przed tym wydazeniem podobno malowała niezwykle ciemne i
depresyjne obrazy , on został skazany na 25lat a matka mu wybaczyła ,


w filmie sa sceny kiedy na koncu on dzwoni do matki , wiele , a podobno film ten jest
zainspirowany npewna historia ,

ocenił(a) film na 8
ellano

big love

ocenił(a) film na 10
dreamselllers

http://www.slupca.pl/gorna-belka/aktualnosci/morderca-afrodyty-wyszedl-na-wolnos c/

ocenił(a) film na 6
richardaiulia

Czy ktokolwiek wie, gdzie pochowana jest Afrodyta? Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie. Mam wrażenie, że ta informacja jest zastrzeżona bardziej niż jakakolwiek tajemnica państwowa.

ocenił(a) film na 3
esther_greenwood

prosta wyszukiwarka grobów, prosta odpowiedz https://www.um.poznan.pl/mim/necropolis/plan.html?urlAnchor=OpenMap&mtype=cemete ries&cm_id=2&surname=Tzoka&name=Afroditi&id=1057443

ocenił(a) film na 6
richardaiulia

A szukałam wielokrotnie w wyszukiwarce, tylko wpisywałam po prostu 'Afrodyta Tzoka'. Może dlatego nie wyłapało. Nie masz pojęcia jak bardzo jestem Ci wdzięczna! Bardzo dziękuję!!!!!!!! :)

richardaiulia

dzięki za spojlerowanie.
można było się domyślac zakończenia czytając nieco o filmie, ale bez przesady podawać to tutaj na tacy...

karanwe

jaki to spojler, skoro film zaczyna się od śmierci bohaterki? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones