PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112879}
6,1 179
ocen
6,1 10 1 179
Biggles
powrót do forum filmu Biggles

7/10 byłoby więcej, gdyby budżet filmu był trochę wyższy - miejscami widać, że trochę kasy brakowało, ale pomysł był świetny. Kultowa piosenka pochodząca z tego filmu Do you want to be a hero :P I jeszcze jedno - piloci (zwłaszcza helikoptera) w tym filmie - normalnie mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 7
gagarin77

kurka, skad mozna wytrzasnac en film ?
przekopalem nasze rodzime sklepy, bez rezultatu

ogladalem go sto lat temu na vhs
poza kaseta jest szansa na przypomnienie sobie tej pozycji? :)

ocenił(a) film na 7
efcztery

A kto mówi o sklepach? W tym kraju...zastanów się lepiej. Mało znany film z lat 80-tych w Polskim sklepie - żart. Jest do znalezienia na mininova.org

ocenił(a) film na 7
gagarin77

dzieki za cenna rade :)
a napisy? masz na to jakis przepi? napiprojekt niestety nie daje sobie rady
wyglada na to ze napisow brak :(

ocenił(a) film na 7
efcztery

Znalazłem na opensubtitles.org
http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/3311992/biggles-pl
Miłego oglądania

ocenił(a) film na 7
gagarin77

dzieki
tez je namierzylem
ale film jaki udalo mi sie znalezc na mininovie to Biggles.Adventures.In.Time.Kvcd.mpg, ktory wazy cos ok 790 mega. ni w zab te napisy nie wspolgraja z nim. jak zsynchronizuje poczatek, to mi sie po kilku min rozjezdzaja.
jaka wersje masz filmu? pewnie divx 700 mega?

ocenił(a) film na 7
efcztery

Miałem tą samą wersję. A napisy pewnie musisz przeliczy na inny FPS - ja w tym celu używam allplayera, ale subeditem też się da. Tak naprawdę to nie pamiętam czy oglądałem to z napisami - zdaje się, że film miał mało skomplikowany angielski (obejrzałem w ciągu zeszłego miesiąca ze sto filmów i co robiłem z napisami do nich jakoś mi umknęło)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones