PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770640}
4,9 1 950
ocen
4,9 10 1 1950
3,0 8
ocen krytyków
Bikini Blue
powrót do forum filmu Bikini Blue

Nie kupuj samochodów na F. Wiele jest tego typu powiedzeń. Czy są prawdziwe pewnie nie.. Ale stwierdzenie "nie chodź do kina na polski film w którym aktorzy biegają z gadem na ręku" jest w 100% trafione i prawdziwe. Po Polandji to następny film głupi jak cholera i o niczym.

maran_hand

zgadzam się - brak słów ... kolejny gniot z PL , może inni o tym wiedzieli bo w kinie byłem sam na sam z tym dziełem :-)

ocenił(a) film na 2
Tomo1974

Ja byłem z szanowaną małżonką + jeszcze jedna para. Zastanawiałem się czy jeśli oni wyjdą w trakcie projekcji ( my byliśmy blisko podjęcia właśnie takie decyzji ) to czy film dalej będzie leciał przy pustej sali ;)

maran_hand

Leciałby ;) Projekcja filmu jest wstrzymana tylko wtedy, kiedy nikt nie kupi biletu na dany seans. Jeśli natomiast bilety się sprzedały, film poleci nawet przy pustej sali.

użytkownik usunięty
maran_hand

*szanowną, nie "szanowaną". Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2

Tak, oczywiście masz rację, niestety nie mam możliwości poprawienia błędu. Dodam iż komentarz pisałem za pomocą fona który ma beznadziejną opcję poprawiania mnie ..i taki tego finał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones