PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770640}
4,9 1 950
ocen
4,9 10 1 1950
3,0 8
ocen krytyków
Bikini Blue
powrót do forum filmu Bikini Blue

Film dla cierpliwych wytrwałych .Bravo Ja ! Film z serii nie płacze jak nie zobaczę - szkoda czasu..przypomina mi to moment kiedy w kościele przedłużania jest msza o kolejna godzinę ... czekałam na koniec
dając szanse filmowi nie wyszłam po 15,30 45 minutach ..Rozczarowuje . Niewykorzystany w pełni potencjał Pana Kota ..

ocenił(a) film na 3
megbutterfly

Mam podobne odczucia, na dodatek podczas mojego seansu dwa razy była awaria prądu i zrobił się z tego dwugodzinny dramat...

ocenił(a) film na 10
orzeh8

Dla mnie to wyjątkowy film. Przemyślany, dowcipny i oryginalny. Dziwią mnie Wasze opinie.

polujanpolujan

Czy my na pewno piszemy o tym samym filmie ;) ?

polujanpolujan

Klakier... Konto założone 22.04

ocenił(a) film na 10
megbutterfly

Też uważam, że to wspaniały film, ciekawa gra aktorska, ciekawa fabuła, jeszcze tak oryginalnego filmu w nowoczesnej kinematografii polskiej nie było. BRAWO !!!!

kpa_piotr

Może zmień dilera? Lepiej na tym wyjdziesz. Oceniasz to coś na 10, czyli maksa. A zatem to coś jest w ścisłym kanonie światowych evergreenów?! WTF?

ocenił(a) film na 10
danielpakard

Polecasz jakiegoś?

kpa_piotr

Dwa razy dziennie nowoczesną kinematografię światową polecam ci. Jak na pudełku DVD są takie palemki albo liście laurowe - kupuj i puszczaj sobie po śniadaniu, albo po siłce. Na czas seansu możesz założyć strój bikini. Będzie ci do twarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones