PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4191}
6,3 1 640
ocen
6,3 10 1 1640
Billy Bathgate
powrót do forum filmu Billy Bathgate

nie Dustina Hoffmana, lecz Bruce'a Willisa. Rola pełna żarliwej aktorskiej pasji. Dla niego warto. Nicole Kidman też robi wrażenie. Dustin, choć się stara w roli psychopatyczny zabójca jest niewiarygodny. Co ciekawe, jego kolega po fachu z "Ishtar", Warren Beatty jako gangster Bugsy był wprost wspaniały.
No ale "Bugsy" to w ogóle był wspaniały film. "Billy Bathgate" jest ledwie letni.
Ale dla Bruce'a warto.

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

zgadzam sie co do willisa. ale dustin nie zepsul roli jak np nicholson zblaznil sie w infiltracji kopiujac jokera, torrenca itp (czyli to co gra najlepiej lub jest soba)

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Dla mnie dokładnie odwrotnie. Kidman nie robi wrażenia. Willis zagrał jak zawsze czyli całkiem ponadprzeciętnie (sorry za neologizm), za to Hoffman mistrzostwo jazdy,. Za to właśnie film ma ode mnie 9. Drugoplanowi też badzo dobrze. Oczywiście to moje zdanie i tak to prawda nie przepadam za Willisem. Pozdro :)

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

nie kapuje, przeciez Bruce tam za wiele nie zagral i na stalym poziomie, czyli dobrym, nie widze zachwytu. Swietna za to Kidman, naprawde cieszyla oko, a film taki troszke mozolny i czasami mnie irytowal.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

Jak widzę każdemy kto inny się podobał w tym filmie, więc może po trochu każdy dobrze zagrał ?

ocenił(a) film na 6
chemas

Na to wychodzi:-)

AutorAutor

Nicole Kidman pokazała w tym filmie to i owo.

ocenił(a) film na 3
Moderatorrr

UWAGA SPOILER!


Dustinowi Hoffmanowi zarzucano, że niespecjanie poradził sobie z rolą czarnego charakteru.
Wydaje mi się, że rola Bruce'a Willisa zapada w pamięć najbardziej. Nonszalancki, pełen wdzięku gangster, którego zgubą okazała się kobieta. Willis świetnie oddał emocje człowieka, który wie, że wyrok na niego już zapadł.

ocenił(a) film na 9
Bruce84

No nie wiem. Jak dla mnie Hoffman wypadł lepiej. Ale to pewnie kwestia gustu. Poza tym nie przepadam za nonszalanckimi rolami Willisa. Wolę go takiego jak na przykład w 12 małp. Pozdro

Moderatorrr

Ja nie podoba mi się Kidman to w tym filmie wyglądała pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones