PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1471}
7,6 147 616
ocen
7,6 10 1 147616
7,6 20
ocen krytyków
Billy Elliot
powrót do forum filmu Billy Elliot

1/10 z temat

ocenił(a) film na 10

Nie wiem co może być interesującego w balecie. Od biedy potrafię zrozumieć zainteresowanie bilardem albo nurkowaniem na bezdechu, ale dlaczego ktoś nakręcił film o balecie? Doprawdy nie potrafię tego pojąć.
Nakręcić dobry film o ciekawej tematyce, to rzecz trudna. Natomiast zrobienie rewelacyjnego filmu o balecie to cholerna sztuka.

Bezapelacyjnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Niemal każda scena nakręcona tak jakby była najważniejsza w całym filmie. Film dobry od pierwszych minut i nie tyle utrzymuje poziom, co go z minuty na minutę podkręca.

Do oglądania Billego podchodziłem z niechęcią. A z chwilą napisów końcowych byłem całkowicie rozwalony. Tak wiec 1/10 za tematykę i 10/10 za całokształt.

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

To, że dla Ciebie nie ma w tym nic interesującego, nie znaczy, że wszyscy inni myślą tak samo. Każdy może mieć inne zdanie na dany temat, a Tobie nic do tego, więc daruj sobie takie głupie komentarze.

ocenił(a) film na 10
Motorcycle_Boy

jesteś śmieszny. Tyle co do ciebie.

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

Przesadzasz ostro z tym 1/10 za temat, ale rozumiem o co Ci chodzi.Balet to zdecydowanie nie moja tematyka, nigdy mnie to nie interesowało.Ale na taniec Billy`ego patrzyłam poprostu urzeczona, to było naprawde piękne.I to właśnie jedna z wielu rzeczy, która czyni ten film genialnym - opowiada o czymś, co w sumie niespecjalnie mnie interesuje w taki sposób, że nie mogę się oderwać od ekranu.
Jako pasję Billy`ego twórcy filmu wybrali balet, bo z założenia miała to być "niemęska" dyscyplina, coś, co było dla jego ojca i brata na początku powodem do wstydu.
Film niesamowity.

Motorcycle_Boy

To się nazywa różnorodność tematów filmowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones