PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32637}

Bitwa o Algier

La battaglia di Algeri
7,8 2 078
ocen
7,8 10 1 2078
8,7 7
ocen krytyków
Bitwa o Algier
powrót do forum filmu Bitwa o Algier

Temat o którym mało się mówi, a filmów prawie w ogóle się nie robi. Daje wyobrażenie o tym co tam się działo. Warto zobaczyć i warto robić takie filmy. Polecam

shinto

Chętnie bym obejrzał, tylko gdzie? Nawet w Iluzjonie już go nie grają, a śledzę jego repertuar od 1999 roku, kiedy to zamieszkałem w Warszawie. O projekcji telewizyjnej też chyba nie ma co marzyć.

ocenił(a) film na 8
jakub_szmigiel

Aktualnie na Cinemax, najbliższe emisje 29, 30, 31.03.2012.

ocenił(a) film na 8
shinto

No właśnie gdzie ten film można dostać...podobno jeśli czegoś nie ma w inernecie tego nie ma wogóle..hmmm

Bad

The.Battle.Of.Algiers.1966.DVDRip.XviD-DEViSE sie zwie relek.

Outsider102

Czy możesz jeszcze napisać, w jakim to będzie języku? Bo jak po włosku, to niestety będę mógł co najwyżej pooglądać sceny batalistyczne.

Pozdrawiam

Kuba

jakub_szmigiel

na you tube jest po francusku z angielskimi napisami

grzes281

Piękne dzięki za ten namiar! Kto by pomyślał, że będzie akurat na You Tube... Obejrzę na pewno.

Pozdrawiam

Kuba

jakub_szmigiel

no właśnie. Nie jestem pewien, w jakim języku film był oryginalnie nagrywany; po włosku czy po francusku. Mnie się jednak wydaje, że po francusku (Algierczycy włoskiego raczej nie znają). To dopiero pózniej na oryginalne, francuskie dialogi został nałożony włoski dubbing. Dlatego polecam wersję francuską. A co do napisów, to dostępne są angielskie, wystarczy poszukać w necie.

c3976667

Dostępne są już polskie napisy do tego filmu w internecie, wystarczy poszukać na popularnych portalach napisowych.

ocenił(a) film na 8
shinto

Aktualnie na Cinemax, najbliższe emisje 29, 30, 31.03.2012.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones